Source
Життя Камі | По-перше дуже дякую за зірочки ! А по-друге відповідаю нарешті на анон...
97 Views/Reach
2026-06-18 20:17
Message №3705
По-перше дуже дякую за зірочки ! А по-друге відповідаю нарешті на анонімнкиТобі надішла анонімна валентинка:Підкажіть будь ласка, я не подавала заявку на алею косплеєрів, але дуже цікаво як там все проходить.Ви платили щось фанкону щоб продавати мерч?(Або наприклад якийсь процент з продаж)Думка така є тому що фанкону ж треба щось з цієї алеї получить. Ні,фанкону я нічого не платила. Це безкоштовні місця на які набирали косплеїрів відштовхуючись (як я зрозуміла ) з аудиторії та оригінальності мерчу . А фанкон з цього отримав додаткову активність для відвідувачів мабутьМоже зтось приходив спеціально щоб побачити улюблених авторів Тобі надішла анонімна валентинка:Багато людей на алеї косплеєрів було?Як вам фанкон?На справді не дуже багато,в мене залишилась купа мерча але зате встигла з кожним поспілкуватися з усіма Хоча,я думала що взагалі не прийде ніхто тож якщо порівнювати з моїми очікуванні - результат прям супер І звісно ж я вдячна кожному хто завітав до мене я була дуже рада побачитись ;) Тобі надішла анонімна валентинка:Скільки у Вас котиків?Троє. Сіма і Грінка та Кіса(її ми підібрали нещодавно коли сусіди переїхали залишивши її на вулиці). Взагалі я хотіла дати їй інше ім'я але відгукуєтьмя вона тільки на це та і поки не звикла до нас