Source
Канал НАВІГАТОР РЕАЛЬНОСТІ | Катерина Кальченко | Що робити у ситуаціях, коли хочеться кричати від гніву та проклинати?Я...
204 Views/Reach
2025-04-04 18:59
Message №648
Що робити у ситуаціях, коли хочеться кричати від гніву та проклинати?Я часто про це говорю, але на жаль такі ситуації повторюються.Пам'ятайте – енергія йде туди, куди ви спрямовуєте фокус.Що ви бажаєте іншим - ви просите собі.Що я роблю за таких темних часів душі?- Ще більше вірю, що все йде так, як було задумано Творцем, і кожна душа проходить свій шлях.- нагадую собі, що я «за Світло» і спрямовую всю енергію на любов. На любов до Землі, до своїх близьких, до тварин, до своїх Наставників.- я не намагаюся любити тих, хто творить свавілля. Я їх зневажаю. Я розумію, що у них немає любові, у них немає душі. Я не годуватиму їх свої гнівом - вони цього домагаються. Я просто «дивлюсь крізь них»– я допомагаю душам піти. Я уявляю, як вони йдуть у небо, дякую їм, спрямовую любов, говорю про те, що їх пам'ятатимуть- Звожу до нуля перегляд фото з місця події. Якщо потрапляє кадр - спрямовую любов і підтримку родичам чи постраждалимНайголовніше – я стежу, щоб не «звалитися» в негатив, прокляття, гнів.Я – за любов і світ. Я люблю це життя і підтримуватиму ЖИТТЯ.Ну і те, що реально допомагає – робіть простукування, хоча б без слів, або зі словами «Кохання», «Життя»Допоможіть тілу та душі «переварити» кортизол.Сподіваюся, це було корисно для вас. Напишіть.