Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КаКаШыБыЗы
Added 14 Jul 2024

КаКаШыБыЗы

@kakashybyzy
Number of subscribers: 171
Photos: 891
Videos: 17
Links: 309
Description:
Ми розповімо вам про життя у США, покажемо відео-огляди книг, пояснимо простими словами релігієзнавство й юдаїку, а також порекомендуємо гарну музику. А ще ми створюємо 100% оригінального контенту!
Source

КаКаШыБыЗы | Вчора ми провели крутий захід в Університеті Алабами - Круглий стіл пр...

Telegram community logo - КаКаШыБыЗы КаКаШыБыЗы @kakashybyzy
28 Views/Reach 2024-11-21 17:46 Message №1165
Вчора ми провели крутий захід в Університеті Алабами - Круглий стіл про геноциди!Ми вже писали раніше, що три тижні ми виставляємо в університетській бібліотеці пересувну виставку про Голодомор. Виставка - крута і дуже легко привертає увагу студентів! Ми зробили серію коротких екскурсій і розповідаємо студентам про Голодомор та Україну. Короче, success повний :)Але вчора ми ще й організували круглий стіл. На захід прийшло біля 40 людей! А спікери були взагалі круті:- Др. Стівен Джейкобс (з кафедри релігієзнавства) розповідал про Рафаеля Лемкіна та його визначення геноциду і які проблеми в ньому;- Др. Деніел Джойнер (зі School of Law) розповідав про місце геноциду в міжнародному праві, і ще про злочини проти людяності, воєнні злочини і злочин агресії;- Еймі Макдональд (директорка освітнього напряму в Алабамському центрі освіти про Голокост) розповідала про те, як вона меморіалізувала гетто в якомусь маленькому містечку в Румунії, і про політичні перепони в цьому процесі;- Др. Георгій Лібер (професор на пенсії з університету у Бірмінгемі), який володіє українською та називає себе Юрко, розповідав про те, як зміни в демографічному складі України в 20-му столітті вплинули на сучасну українську ідентичність і ставлення до росії.Короче, це було надзвичайно цікаво і круто!!!Найбільша заслуга в цій справі належить Олегові, бо він це все організував і всіх запросив, і все це ще й модерував!!! Все, завтра ще одна екскурсія по виставці і ми видихаємо :)