Source
JULIIAPA | Певно, я готова поділитися, з чого для мене почався цей рік.Втрата, як...
274 Views/Reach
2026-01-14 08:44
Message №6115
Певно, я готова поділитися, з чого для мене почався цей рік.Втрата, яка вивели в розширення і в ще більшу любов до себе та життя🫂2 січня я дізналася, що не стало мого тата. Він для мене дуже близьким, моя «споріднена душа», завжди мене розумів з півслова, тотально приймав.Мої батьки розлучилися, коли мені було 13 років і це була вже одна маленька смерть для Юлі підлітка. І коли мене запитують, як ти прийшла до таких усвідомлень, глибини, так от точно не від «легкого» життя. В 13 років у мене почав зʼявлятися природній інтерес до вчення, розуміння себе та цього світу. Зовнішні неприємні події стали поштовхом до цього🙏 Будь-який ріст зазвичай відбувається через біль. Це як похід до стоматолога: сам процес неприємний, але результат здоров’я, краса і легкість. І з часом розумієш, що воно того було варте.Як я проживаю втрату? Якби дивно не звучало, але дуже спокійно, з прийняттям. Ті усвідомлення, які є в мені, знання допомогли мені це легко прожити та не застрягти. Ще так символічно за день до цієї новини дивилася фінал «Stranger Things», так от кінцівка серіалу дуже метчиться з моїм життям.І що найцікавіше після цієї втрати, життя, ніби саме почало розставляти все по місцях, найкращим чином. Без контролю, без чітких планів просто наче щось вело і знало краще. Я розійшлася з людиною, з якою була у бізнес партнерстві. Остаточно відпустила минулі стосунки та опори, за які трималася. Відчуття приємної пустоти, наче ти білий лист і от зараз почнеться писатися нова серія.І зараз життя відкриває для мене нові горизонти. Англійська прийшла легко, я почала думати англійською і це так дивно, бо відбувається взагалі без примусу, природньо. З’явилися нові мрії, які раніше здавалися чимось далеким, але тепер життя саме веде в це. Мене дуже тягне у світовий рівень: думки про проєкти для всього світу, передавати знання для всього світу, щоб якомога більше людей змогли до цього доторкнутися. Поки це наче просто думки, але who knows….бо з цього все і починається та закручується, у життя завжди свої якісь особливі плани✨Зараз відчуваю ясність, свободу та цілісність з цим світом, що взагалі немає сенсу за щось переживати, триматися, боятися, бо ти розумієш, що ти не окремо від життя — ти і є це життя.А життя / Бог / Всесвіт завжди знає, як краще все розгорнути.До чого весь цей speech.Розширення завжди приходить вчасно. Всесвіт не дивиться на те, що в тебе зараз є чи чого немає, він не оцінює твою точку, твій статус, твою готовність. Воно просто приходить: несподівано, тихо, точно. І єдине, що від нас потрібно не закриватися від життя, не триматися за старе,не боятися змін. Бо коли ти дозволяєш, приймаєш життя таким, яким воно є, тоді все починає вести тебе по найкрасивішому сценарію. М’яко, точно і краще, ніж ти могла б спланувати 🩵