Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Джокер - Кременчук 🇺🇦🙈🙊🙉
Added 14 Jul 2024

Джокер - Кременчук 🇺🇦🙈🙊🙉

@joker_kremen
Number of subscribers: 7 695
Photos: 18,000
Videos: 8,029
Links: 5,400
Description:
КРЕМЕНЧУК ГОТОВИЙ ЧИНИТИ ОПІР!!! Якщо у вас є важлива інформація. Звяжіться зі мною за посиланням @joker_kremenbot
Source

Джокер - Кременчук 🇺🇦🙈🙊🙉 | Гра в «дурня» за бюджетні кошти: 54 млн боргу та 3 млн втрат Кременчук...

Telegram community logo - Джокер - Кременчук 🇺🇦🙈🙊🙉 Джокер - Кременчук 🇺🇦🙈🙊🙉 @joker_kremen
3 350 Views/Reach 2026-02-04 06:11 Message №34721
Гра в «дурня» за бюджетні кошти: 54 млн боргу та 3 млн втрат Кременчука через судове фіаско мера Малецького Кременчуцька громада отримала черговий фінансовий удар під дих: Верховний Суд остаточно зобов’язав міську раду виплатити майже 54 мільйони гривень ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ». Мова йде про борги за різницю в тарифах ще за період 2021–2022 років — час, коли підприємство ще працювало на повну потужність до російських атак. Касацію мерії відхилено, рішення набрало чинності, і тепер ці гроші доведеться віддавати без жодних варіантів.Проте в цій історії вражає не стільки сам борг, скільки абсурдність і цинізм дій міської влади. Кожен професійний гравець знає: щоб іти ва-банк, треба, як любить казати президент США Дональд Трамп, мати «сильні козирі». Але команда мера Віталія Малецького, схоже, вирішила, що для суду достатньо лише впертості. Позиція мера виглядає щонайменше безглуздою: навіщо було затівати безнадійну судову тяганину, знаючи про існування підписаних договорів та факт того, що мерія раніше вже визнавала ці зобов'язання і частково їх оплачувала? Це не просто юридична помилка, це стратегічна дурість, яка дорого коштує місту.Ще одним найболючішим аспектом є ціна цієї «процесуальної гри». Лише на судові збори, аби просто мати можливість поскаржитися у вищі інстанції, мерія витратила майже 3 мільйони гривень з бюджету. У той час, коли країна виборює кожен сантиметр землі, а місто потерпає від відключень світла, ці кошти могли б закрити критичні потреби Кременчука. Це десятки потужних генераторів для харчоблоків у школах та дитсадках, щоб кухарі не змушені були готувати дітям їжу посеред ночі. Це капітально відремонтовані укриття, це модернізовані мережі або, зрештою, пряма і така необхідна допомога ЗСУ.Замість реальних справ ми побачили бездарно «профукані» мільйони на заздалегідь програшні юридчні маневри. Хто відповість за це марнотратство? Чи понесуть відповідальність чиновники, які підписували платіжки на судові збори, розуміючи нульові шанси на успіх?