Source
Ізюмська МВА | ️ «У Дергачівській громаді збудували першу підземну школу», – Олег Син...
485 Views/Reach
2026-02-04 11:56
Message №31849
✔️ «У Дергачівській громаді збудували першу підземну школу», – Олег Синєгубовℹ️ Капітальне зведення на базі Дергачівського ліцею №3 розпочали восени 2024 року. Наразі всі будівельні роботи повністю завершені, повідомив начальник Харківської ОВА.«В умовах повномасштабної війни докладаємо максимум зусиль для розбудови безпечних освітніх просторів у Харківській області. Наше завдання – забезпечити дітям гідні умови для якісного та сучасного навчання. На сьогодні в регіоні вже завершили будівництво 17 підземних шкіл, що дасть змогу додатково охопити офлайн-освітою близько 20 тисяч учнів. Дякуємо за всебічну підтримку Офісу Президента, профільним міністерствам, народним депутатам, органам місцевого самоврядування. Продовжуємо спільно розширювати освітні можливості для наших дітей», – зазначив Олег Синєгубов. 🔻 Підземна школа налічує 20 кабінетів і розрахована на навчання 400 дітей в одну зміну. У закладі облаштували медичні та методичні приміщення, кімнату адміністратора, буфет-їдальню, зони для зберігання продуктів і води, роздягальні, санвузли – у тому числі для осіб з інвалідністю. Площа об’єкта – близько 1,5 тисячі квадратних метрів. Загалом у приміщенні одночасно можуть перебувати до 1500 осіб.🧷 Детальніше — за посиланням