Source
ВІСТІ Новини Бориспіль | З 1 вересня 2026 року всі учні Гірської громади харчуватимуться безкош...
1 830 Views/Reach
2026-06-17 08:18
Message №26436
З 1 вересня 2026 року всі учні Гірської громади харчуватимуться безкоштовно16 червня відбулася презентаційна зустріч керівників закладів освіти, медичних сестер та відповідальних осіб за організацію харчування в громаді із представниками організації «СУПІК».З 1 вересня 2026 року безоплатне гаряче харчування в Україні стало доступним для всіх учнів 1–11 класів (близько 3 мільйонів дітей). Раніше ця програма діяла переважно для початкової школи та пільгових категорій. На фінансування програми Уряд виділив 14,4 млрд грн з державного бюджету.Під час зустрічі менеджери СУПІК презентували спеціалізовану програму, яка допомагає автоматизувати процес складання меню, розрахунок калорійності страв, контроль виконання норм харчування, формування звітності та ведення необхідної документації.Під час презентації ознайомилися з новими цифровими інструментами, які допоможуть впровадити рішення, які впливають на забезпечення якісного, збалансованого та безпечного харчування для кожної дитини громади.✅ Підписатись