Source
IVASI.NEWS | Ми не можемо не працювати, це ж вода!” 💦За своє життя Сафар Сафаров вс...
57 Views/Reach
2025-07-15 14:39
Message №37398
“Ми не можемо не працювати, це ж вода!” 💦За своє життя Сафар Сафаров встиг попрацювати і моряком, і пожежним, втім найдовше триває його “роман” з одеським водоканалом — 43 роки. Він прийшов на підприємство слюсарем аварійної бригади міськводопроводу. Згодом став бригадиром, адже тримає в пам'яті “досьє” чи не на кожну трубу в Одесі. Зізнається, робота важка, адже працювати доводиться у мороз❄️, спеку☀️ чи навіть під обстрілами. Втім, насамперед думає не про комфорт чи безпеку, а про те, що люди зараз сидять без води. Тому найбільше у своїй роботі цінує вдячність споживачів — тих, хто пригощає чаєм або кавою вночі чи під зливою, пише слова вдячності у телеграм - канали або ж просто підходить та дякує за роботу. А ще Сафар дуже цінує хлопців, з якими працює. Він народився в Азербайджані, і хоча вже понад півстоліття живе в Одесі, шанує традиції національної кухні. Днями Сафар Сафаров святкував🎉 свій 73-й день народження.Сайт: ivasi.newsFb: facebook.com/ivasi.newsInsta: instagram.com/ivasi_news