Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дворічна - мій рідний край 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Дворічна - мій рідний край 🇺🇦

@ivan_dvorichna
Number of subscribers: 6 819
Photos: 4,700
Videos: 2,340
Links: 1,160
Description:
Написати адміну - https://t.me/ivan_1660

👥 Number of subscribers

6 819
Average/Day:: -2
Average/Week:: -11
Average/Month:: -63

👁️ Average views per message

6 643
Average/Day:: 10,900
Average/Week:: 5,357
ERR: 97.42%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 2
Week average: 1.1
Average per day: 1.6

Name change history

Дворічна - мій рідний край 🇺🇦 2024-10-19
Дворічна 1660 🇺🇦△ 2024-08-08
Дворічна 1660 🇺🇦 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

😈 Every night in my dreams I see you, I feel you🇷🇺 Увесь час, після утворення плацдармів на правому березі річки Оскіл, кацапи намагалися підсилити своє угрупування технікою. Вже були повідомлення про неодноразові спроби переправитися через річку і всі ці спроби для кацапів були безуспішними. Але вони "не здаються", тож вчергове 3 кацапських БМП вирішили випробувати долю і подолати річку Оскіл. 👀 Одній "пощастило" бути підбитою ще до підходу до води, а друга машина перетворилася на човен, екіпаж якої буде годувати тепер риб. Цю БМП можна побачити на початку відео. Остання ж змогла подолати річку, але довго не прожила, застрягши в "калюжі", а потім її підсмажили дронами. З цікавого, вони навіть позатягували на техніку мотоцикли.👥 Чекаємо виправдань від кацапні у вигляді заяв "мо рф запустіло оскольською флотілію. сейчас на відєо флагман нашего підарского флота — корвєт "кацапнік".🫡 Участь в ураженні брали бійці 5 ОБр НГУ, 151 ОМБр та 429 ОП БпС "Ахіллес".📍 Локація — Дворічна.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
📌Чергову підозру отримав ще один з «героїв» нашого каналу За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру вже колишньому поліцейському Дмитру Міщенко за фактами державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану, та колабораційної діяльності за ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 ККУ.За даними слідства, у травні 2022 року, коли селище Дворічна на Купʼянщині перебувало під контролем зс рф, діючий місцевий поліцейський свідомо та добровільно підтримав ворога. З метою становлення окупаційного праовоохоронного органу він проводив прийом заяв і повідомлень про злочини, оформлюючи їх документально у відповідності до російського законодавства.Надалі фігурант обійняв посаду «исполняющего обязанности начальника отделения по борьбе с групповой преступностью» в окупаційному «Управлении внутренних дел Временной гражданской администрации Харьковской области».Підозрюваний встиг попрацювати і на іншій посаді: перед деокупацією ЗСУ населеного пункту він став «оперуполномоченным группы уголовного розыска Пункта полиции №1 (дислокация пгт Двуречная)».70 тисяч російських рублів — саме стільки отримував за «службу» зрадник. Вже колишній український правоохоронець переховується від слідства на території рф. Вирішується питання щодо оголошення його у розшук.✙MARAZM✙
Навіщо росіянам Дворічна?Зараз йдуть активні бойові дії наших військ в селищі з російськими ДРГ, які човнами переправляються  через Оскіл і вже захопили майже все селище.Всі ми знаємо рельєф нашого селища,яке розташоване поміж двох схилів,контроль за якими не дасть закріпитися в і утримувати селище.Як відомо , росіяни захопили спочатку Лису гору,аеродром, а потім і Палістіну ,пізніше Кирпичне.Один схил під їхнім контролем і саме цей контроль,плюс вогнева підтримка з лівого берега річки і дає можливість просуватися їм по території селища .Щоб не казали військові аналітики але користь від селища для росіян нульова,так само і від с. Западного.росіяни постійно шукають слабкі місця нашої оборони і вони їх знайшли .Перше місце с.Кам'янка і с.Тополі.Друге - Новомлинськ , Дворічна .Третє - напроти Масютівки, а там і Западне і Кіндрашівка.Саме активністю в цих пунктах ворог і намагається відтягнути сили оборони від Куп'янська , адже взяти в лоб його не вдається. Саме це і є одна із цілей росіян в цьому напрямку.Друга ціль - це панівні висоти.Лиса гора,Палістіна,аеродром,висоти напроти Западного,Кіндрашівки дозволяють почати наступ на Куп'янськ на правому березі річки,і бачачи що відбувається там зараз ,то для росіян це діло часу .Навіть з цих висот що зараз під контролем росіян ,дуже добре можна буде контролювати Куп'янськ ,але є одне “але”,потрібно форсувати річку.Тому росіяни і розширюють свій контроль на правому березі Осколу .А Дворічна,Западне просто заважають їм в цьому бо чим дальше вони просунуться від річки ,тим безпечніше буде для їх переправи яка буде використана для подальшого наступу на Куп'янськ і ніяким Вовчанськом там і не пахне,і захоплення с.Калинового якраз підтверджує напрямок руху росіян.Як на мене,потрібно вибити росіян саме з цих висот і зосередити на цьому увагу.Незрозуміло одне ,чому до захисту цих висот так недбало поставилось військове керівництво ,і де поділись фортифікаційні споруди вздовж річки Оскіл?Все це і призвело до тої загрозливої  ситуації що зараз відбувається на правому березі і все менше і менше шансів її виправити.Фома Оскільский (о)
В Купʼянській районній військовій адміністрації відбулося засідання Координаційного штабу з проведення евакуаційних заходів та ефективного реагування на масове переміщення населення.В роботі штабу взяли участь начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, керівник Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації Иван Сокол, керівники громад, силових структур, ДСНС Купʼянського району, служби цивільно-військового співробітництва, голова БО Координаційний гуманітарний центр Eugene KolyadaВ ході наради заслухали доповіді керівників громад про хід виконання Наказів керівництва ХОВА щодо обовʼязкової евакуації населення та обовʼязкової евакуації в примусовий спосіб дітей з батьками, поточного стану обʼєктів критичної інфраструктури, гуманітарного забезпечення. Окремо обговорили проблемні питання здійснення евакуаційних заходів, шляхів їх вирішення та акцентували увагу на необхідності посилення роботи з інформування мешканців про умови проживання та обсяги підтримки в місцях проживання. Звернули увагу на необхідність оперативного реагування на випадки повернення батьків з дітьми в населені пункти, визначені відповідними Наказами ХОВА під обовʼязкову евакуацію в примусовий спосіб.З наближенням холодної погоди та погіршенням безпекової ситуації, особливо на лівому березі річки Оскіл, закликаємо всіх мешканців населених пунктів, що наближені до зони активних бойових дій та постійних обстрілів, прийняти якнайшвидше рішення про переїзд в безпечні місця.Цілодобовий телефон з питань евакуації - 0 800 33 92 91
👁 3,900 24-10-13 14:47
Сили оборони суттєво пригальмували наступ ворога на Куп’янському напрямкуНа Куп’янському відтинку противник достатньо активний і застосовує значну кількість сил та засобів, щоб досягти тактичних успіхів на полі бою, але Сили оборони успішно йому протидіють.Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини»розповів Юрій Федоренко, командир батальйону ударних безпілотних комплексів «Ахіллес» 92 ОШБр. За його словами, противник має на меті дійти до лівобережжя річки Оскіл, зайняти плацдарм з подальшим виходом на селище Куп’янськ-Вузловий. Під це завдання росіяни застосовують все наявне озброєння, активно застосовує авіацію і намагається це завдання виконати. За попередні періоди ворог мав незначні тактичні успіхи на полі бою. «На поточний момент завдяки об’єднаній і складній роботі Сил оборони вдалося достатньо суттєво пригальмувати наступ противника. Тобто противник не змін вийти на лівобережний Оскіл і закріпитися. У ці хвилини ідуть важкі бої. Ми вважаємо, що штурмовий потенціал противника попри численні втрати залишається», — сказав Юрій Федоренко. Він додав, що більш активним став і напрямок Вовчанська, противник не полишає спроб окупувати місто, деякі позиції переходять з рук в руки, з деяких позицій Силам оборони вдалося витиснути противника. «Якщо говорити про найкоротшу адміністративну відстань в напрямку Харкова, це населений пункт Глибоке, то інтенсивність ведення бойових дій противника збільшилась. Вони намагаються підняти і поставити до строю тилові служби і до цього залучили підрозділ «ахмат», фіксується збільшення живої сили та техніки», — сказав командира батальйону.