Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - It's Work-In-Progress
Added 20 Jul 2021

It's Work-In-Progress

@itworkinprogress
Number of subscribers: 566
Photos: 6
Links: 56
Description:
Простими словами про роботу менеджера ІТ-проектів Олександр Тучков | Senior Project Manager @ GlobalLogic
Source

It's Work-In-Progress | Закінчую серію про інструменти. Про пошту, задачник, нотатник я писав ...

Telegram community logo - It's Work-In-Progress It's Work-In-Progress @itworkinprogress
1 020 Views/Reach 2022-09-04 10:43 Message №116
Закінчую серію про інструменти. Про пошту, задачник, нотатник я писав вище. Це мінімальний набір будь-якого менеджера\спеціаліста. Додатково з цим є месенджери типу ms teams, google chat, skype і т.д. , але їх розбирати сенсу не бачу, там в мене все досить стандартно. Це все "активні" інструменти, які відкриваєш й працюєш з ними. Але у мене ще є ряд "пасивних", які роблять свою роботу або в бекграунді, або є напрочуд транзакційними - відкрив та закрив. Більшість з них - браузерні й працюють в chrome. - Button for Google Calendar - в мене гугл календар це основний календар, й весь розклад по роботі й особистому життю знаходиться в ньому. Але відкривати кожен раз вкладку календаря в браузері - напряжно, тому користуюсь цим простим розширенням, яке показує час до наступної зустрічі, з можливістю відкрити цей івент в окремій вкладці. - Freedom - вирубає фейсбук за таймером, от конкретно на фб у мене 10 хв в день. Й додатково на телефоні є digital wellbeing, який також обмежує час на використання всього "некорисного". Насправді - обмеження допомагає фокусу. Правопис через grammarly + Language tool. - Grammarly - думаю, що всі хто працює в IT повинні мати грамарлі хоча б в безкоштовній версії. Я довго користувався їх преміум пакетом, але згодом повернувся до звичайного. - Language tool - перевірка української (стидаюсь, але правила нового правопису пройшли повз мене). - І єдина не браузерна утиліта - RescueTime - вже про нього розповідав - це аналітика витраченого часу, корисна ретроспективно. Мій колишній віндовс ноутбук наказав довго жити, тож я планував його поміняти на інший як раз 24-го лютого, але не сталось. Мені на заміну дали макбук, з яким я і працюю зараз, й тут є 2 прикольні тули, які можу рекомендувати кожному маководу. - shottr - крута й безкоштовна скріншотілка, яка вміє робити "довгі" скріншоти згори-вниз й навпаки, а також розпізнавати текст. - numi - гібрид калькулятора, конвертора одиниць, блокнота й екселя. Можна швидко рахувати різні валюти й величини. - alfred - ви звісно про нього знаєте, якщо користуєтесь маком. Я не витискаю з нього більше 10%, й головне для мене - великий буфер обміну на 30+ позицій. На вінді є схожа функція через win+v. Найкращі інструменти - ті, що не помічаєш або витрачаєш на них мінімум часу. Чим користуєтесь ви в роботі, поділіться?