Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Влада та овершерінг
Added 21 Jul 2021

Влада та овершерінг

@itsholyvlada
Number of subscribers: 3 375
Photos: 1,640
Videos: 260
Links: 522
Description:
я інстаграмна б'юті блогерка і у мене багато почуттів пропозиції: @water_saint
Source

Влада та овершерінг | прочитала книгу Ксенії Циганчук "По той бік пам'яті". це повинен бути ...

Telegram community logo - Влада та овершерінг Влада та овершерінг @itsholyvlada
638 Views/Reach 2023-06-21 10:59 Message №2007
прочитала книгу Ксенії Циганчук "По той бік пам'яті". це повинен бути класичний горрор, де автівка компанії друзів обламується посеред дороги і їм доводиться ночувати в якомусь богом забутому селі.мені подобається українськість цього твору, бо я люблю горрори, але от саме українських таких читала не багато. мені в принципі подобалася ця книга, але кінець мене курва так розізлив.це вже друга книга від видавництва "Дім Химер" з незрозумілим закінченням. (перша була "Дівчина, яку ми вбили")мені ОКЕЙ, якщо я вгадаю, хто вбивця. мені абсолютно нормально з тим, що закінчення книги не буде з якимось неїбічним плот-твістом, головне щоб мені було цікаво її читати. що це за пристрасть деяких українських письменників робити плот-твіст в кінці, до якого взагалі нічого не вело?типу, в кінці цієї книги вбивцею зробили героя, який взагалі незрозуміло нахуя вбивав. просто по ходу "ну щоб було внєзапно і щоб до кінця ніхто не здогадався".звісно ми не здогадались, бо ніякого пояснення чому він це робив по ходу сюжету не було блять