Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - софія doing marketing
Added 06 Dec 2025

софія doing marketing

@isdutchak
Number of subscribers: 6 778
Photos: 1,380
Videos: 89
Links: 370
Description:
I do not do ordinary = only exceptional. Маркетинг, кейси, книги, робота, фреймворки, рекламні кампанії, лекції, консалтинг. Instagram: @isdutchak PМ - @Korzh_vika
Source

софія doing marketing | Що не так з комунікацією maslotom? Вони пішли в агресивний, токсично-і...

Telegram community logo - софія doing marketing софія doing marketing @isdutchak
1 670 Views/Reach 2025-12-10 17:35 Message №1675
Що не так з комунікацією maslotom? Вони пішли в агресивний, токсично-іронічний TOV, який працює в короткій перспективі, бо збирає реакції. Але яка це увага? Видно, що негативна. Це не бренд лав, не траст капітал і не емоційний зв’язок. Це короткочасний хайп. І, на жаль, довгострокове падіння лояльності. Для мене тут йде сильна несумісність tone of voice з категорією бренду. Арахісова паста - не карикатурний, не сатиричний, не youth-only бренд. Вони працюють в категорії, де важлива довіра, емоційна безпека, естетика. Коли бренд з цієї категорії переходить на лексикон «п*зди, *бали» - це руйнує фундамент. І це не є ок. Дуже шкода. Це не «сміливий тон» - це невміння вести публічний діалог. Сміливий - це Wendy’s, Oatly, Duolingo, ДТЕК. Вони гострі, але не принижують людей і не відповідають матом. А в maslotom саме токсичність і мат.Люди в коментарях дуже чітко показали інсайт: людина, яка веде офіційну сторінку бренду, має розуміти, кого репостить і що говорить. Це важливий сигнал. Тон, який обрав SMM, не є tone of voice всього бренду. Бо в великих українських брендів - Нова пошта, Сільпо, Укрзалізниця, Uklon, ДТЕК є чіткі кордони гри. Це і є професійність комунікації. А в maslotom наразі немає меж, що створює враження неповаги до аудиторії. А як ви вважаєте?