Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я, робот та електровівці...
Added 12 Dec 2021

Я, робот та електровівці...

@irobosheep
Number of subscribers: 3 251
Photos: 22,000
Videos: 3,460
Links: 5,870
Description:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/E9xTJZ48fcHAiQ Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: https://t.me/robosheepsaydeath
Source

Я, робот та електровівці... | Це був лише другий випадок за останній час, коли я малював персонажів,...

Telegram community logo - Я, робот та електровівці... Я, робот та електровівці... @irobosheep
526 Views/Reach 2026-05-22 14:54 Message №35140
Це був лише другий випадок за останній час, коли я малював персонажів, яких розробляв не сам. Спочатку представники Blizzard звернулися до мене із пропозицією створити постер для релізу Diablo II, але я не зміг узятися за цей проєкт, оскільки мій графік уже був повністю розписаний. Наступного разу вони вийшли на мене, коли готували подальше доповнення. І знову з мого боку виникли проблеми з розкладом. Це було дуже прикро, адже я й сам хотів попрацювати над цим, а мої діти взагалі були на межі істерики. Вони були палкими фанатами Diablo і благали мене намалювати обкладинку, щоб вони могли потрапити на бета-тест! Першого разу, коли мені довелося відмовитися, вони були просто розлючені, а другого — готові рвати й метати. Хлопці з Blizzard поставилися до моїх проблем із графіком із розумінням, але постер їм усе одно був потрібен, тому вони сказали: „Гаразд, нехай його не буде до релізу доповнення, але намалюй його, коли зможеш. Ми знайдемо, де його використати“. Так я і зробив, і це був чудовий досвід роботи з ними