Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - INSIDER Волині
Added 14 Jul 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Number of subscribers: 895
Photos: 426
Videos: 14
Links: 193
Description:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Source

INSIDER Волині | Колись монополіст, а тепер банкрут.ДП «Волинський облавтодор» нині бан...

Telegram community logo - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
651 Views/Reach 2025-05-27 16:00 Message №738
Колись монополіст, а тепер банкрут.ДП «Волинський облавтодор» нині банкрутує і судиться з податковою. Лише із зарплати працівникам борги сягали понад 15 мільйонів гривень🤦Боргів у держпідприємства, крім зарплатних, набралося майже 40 мільйонів. Загалом кредиторів – зо два десятки. І всі хочуть урвати шматок від того майна, яке залишилося в облавтодору.Зараз ДП оскаржує дії податківців у суді.Але, як би там не було, підприємство дуже слабенько виглядало протягом останнього десятиліття в умовах конкуренції. Слід зазначити, що й держава та її місцева адміністрація не діяли на підтримку колишнього монополіста в сфері дорожнього господарства. Так, на початку 2020 року на Волині майже одразу після приходу в ОДА Юрія Погуляйка було зареєстроване ще одне державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області". Ще одним підтвердженням, що держава обернулась задом до Волинського облавтодору є те, що на одній з останніх нарад у голови Волинської ОВА Івана Рудницького була директор ДП "СМАД У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ" Оксана Грицюк, а про облавтодор ніхто й не згадував. Тому, можна й спрогнозувати результати рішень господарських судів у справі по ДП "Волинський облавтодор"😢