Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ІНША ДУМКА
Added 14 Jul 2024

ІНША ДУМКА

@inshadumka
Number of subscribers: 47 800
Photos: 17,300
Videos: 9,080
Links: 37,800
Description:
Адмін - @inshadumkaadmin Бот - @insha_dumka_bot Чат - @insha_dumka_chat Instagram - https://instagram.com/inshadumka.media Facebook - https://www.facebook.com/inshadumka TikTok - www.tiktok.com/@inshadumka.media Підтримай канал: 4441114408512786

👥 Number of subscribers

47 800
Average/Day:: -6
Average/Week:: +140
Average/Month:: +1079

👁️ Average views per message

12 012
Average/Day:: 9,500
Average/Week:: 10,499
ERR: 25.13%

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 19
Week average: 3.1
Average per day: 1.2

Name change history

ІНША ДУМКА 2025-12-07
ІншаДумка 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 13,400 26-02-04 07:56
🔒 За матеріалами СБУ: двоє зрадників заочно засуджені до 15 років тюрмиЗа доказовою базою Служби безпеки України по 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна заочно отримали двоє мешканців тимчасово окупованого Криму, які добровільно вступили до лав окупаційних військ та воювали проти Сил оборони України.📌 Після окупації півострова обидва фігуранти отримали паспорти рф та уклали контракти з міноборони країни-агресора.🔹 Перший зрадник — 28-річний громадянин України, який з 2020 року проходив службу у складі 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти рф.До повномасштабного вторгнення він служив на військових кораблях рф, а після 24 лютого 2022 року воював проти українських військ на Донеччині та Херсонщині.У 2023 році, перебуваючи на посаді старшого оператора ПТРК, виконував бойові завдання поблизу тимчасово окупованої Запорізької АЕС.У серпні 2024 року був передислокований на Курщину, де згодом потрапив у полон ЗСУ.🔹 Другий фігурант — 34-річний мешканець м. Джанкой, який восени 2024 року уклав контракт з міноборони рф. У складі взводу вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону був направлений до Курської області, де також потрапив у полон українських воїнів.⚖️ Суд визнав обох зловмисників винними за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану), а колишнього морського піхотинця — додатково за ч. 1 ст. 111 КК України, та призначив покарання у вигляді 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.📂 Розслідування проводили співробітники СБУ в Сумській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.🔵 Підписатися 🟡 Надіслати новину
👁 13,600 26-01-22 17:57
Сьогодні, у День Соборності України вручив сертифікати на три двокімнатні квартири в новобудовах міста Ужгород пораненим військовослужбовцям Третього армійського корпусу. Для мене особливо важливо, що одну з квартир отримує мій земляк Олександр Бриндін, який народився в Краснопіллі на Сумщині. До заходу долучився Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.Саме завдяки нашим воїнам, які щодня віддають своє здоров’я та життя за Україну, ми маємо можливість відзначати цей день у вільній державі.Для поранених бійців надзвичайно важливі спокій і відновлення. Саме тому житло було обрано в мирному Ужгороді - місті, де є всі умови для реабілітації та повернення до нормального життя.Ветерани мають не на словах, а на ділі відчувати повагу й підтримку держави та суспільства.Щиро дякую відповідальному бізнесу та особисто місцевим забудовникам Михайлу Павловському, Віталію Вайді та Івану Копинцю, які після перемовин моєї команди долучилися до цієї ініціативи та надали житло нашим захисникам. Саме такі приклади мають формувати культуру відповідальності та поваги до тих, хто захищає Україну.Віримо, єднаємось, перемагаємо!🇺🇦
👁 14,100 26-01-05 18:32
Ветеран заслуговує не на черги за довідками, а на повагу та системну підтримку від держави, яку він захищав!Треба називати речі своїми іменами.Чиновники на місцях своїми діями та ставленням фактично посилають наших ветеранів «на хрін». Байдужість, відписки, кабінетний цинізм - ось із чим стикаються наші Герої, які ризикували життям, а багато хто втратив своє здоровʼя за Україну. Дай Бог, щоб цю ситуацію зможе змінити очільниця Мінветеранів Наталя Калмикова зі своєю командою. Але для того, щоб реально змінити ветеранську політику й створити правильні, зрозумілі та справедливі умови для ветеранів необхідний фінансовий ресурс та реальні повноваження. Робити треба дуже багато - і часу на зволікання немає. Цій темі потрібно значно більше уваги на рівні парламенту. Потрібні конкретні закони, які реально працюють, а не гарно звучать у презентаціях і звітах.Вважаю, що у Верховній Раді в майбутньому одним з головних комітетів має бути створений комітет з питань ветеранської політики. Бо це буде одне з найскладніших і найважливіших питань у повоєнний період.
👁 9,990 25-12-20 09:27
СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі БельбекДалекобійні дрони Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили два літаки Су-27 на російському військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму.Один із літаків перебував на руліжній доріжці з повним боєкомплектом і був готовий до бойового вильоту. Його знищено.Орієнтовна вартість обох літаків — близько 70 млн доларів США.Додатково підтверджено ураження диспетчерської вежі, що може ускладнити організацію та контроль польотів на аеродромі.Це вже друга успішна атака СБУ на аеродром Бельбек за останні дні. 18 грудня безпілотники Служби уразили на цьому летовищі російської техніки на сотні мільйонів доларів: дві РЛС «Небо-СВУ», РЛС 92Н6 від ЗРК С-400 «Тріумф», ЗРК «Панцир-С2» та літак МіГ-31 із повним боєкомплектом.Удари СБУ по ключових військових аеродромах, а також знищення літаків і систем ППО ворога в тимчасово окупованому Криму, відчутно зменшують його військовий потенціал у регіоні. Ця системна робота триватиме й надалі.
👁 14,900 25-11-29 19:23
Вчергове відвідав Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ та поспілкувався з педагогічним колективом і студентами.Моїй команді вдалося домогтися виділення міністерством освіти фінансування на важливу потребу — ремонт покрівлі, яка перебуває у критичному стані. Розраховую, що адміністрація оперативно й ефективно використає ці кошти для ремонтних робіт.Нагородив найактивніших і найуспішніших студентів — саме такі молоді люди формують імідж та майбутнє коледжу та нашого регіону.Мав щирі, змістовні розмови з педагогами та учнями: обговорили ситуацію в країні, бачення майбутнього, потреби закладу й нагальні питання громади. Ціную такі діалоги — вони завжди відверті та живі.Попри всі виклики, КІПТ залишається одним із найбільших освітніх закладів регіону за кількістю студентів. Щиро вдячний керівнику Дмитру Косенку за роботу та взаєморозуміння. Для мене й моєї команди головна мета — щоб у рідному місті та по всій Сумщині, діти здобували якісну освіту та навчалися у комфортних, гідних умовах.Віримо, єднаємось, перемагаємо! 🇺🇦
👁 16,400 25-10-02 13:36
БОЧЕЧКІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ТА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАГОРОДЖЕНІ ГРАМОТАМИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИЗа сприяння народного депутата України Михайла АНАНЧЕНКА очільник Бочечківської громади Віктор БОРОШНЄВ отримав нагороду – нагрудний знак та грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», значний внесок у розвиток громади та зміцнення обороноздатності держави.Також грамотою Верховної Ради України відзначено начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлану СТЕПАНЕНКО.Почесні нагороди за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави, утвердження засад місцевого самоврядування, значні досягнення в професійній діяльності, активну громадську діяльність та високий професіоналізм було вручено у місті Києві головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком.Голова парламенту подякував присутнім за звитягу, працю та прагнення зробити все, щоб Україна перемогла у цій війні. Та наголосив, що попри те, що в Україні нині війна, гарною є традиція відзначати та дякувати тим людям, які дуже багато роблять для нашої держави та нашої перемоги.Щиро вітаємо Віктора Івановича та Світлану Михайлівну із високою державною нагородою та бажаємо незгасимого оптимізму, наснаги, нових здобутків та вагомих досягнень у здійсненні задуманого. Нехай Ваша праця та багаторічний досвід і надалі служитимуть на благо України, а ваші досягнення додають Вам віри та життєвих сил, труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! ✔️Facebook ✔️Instagram ✔️TikTok🟨 Інша Думка 🟦 | Подписаться
👁 12,100 25-08-24 06:37
​​Привітання Голови СБУ Василя Малюка з нагоди Дня Незалежності УкраїниДорогі друзі! Шановні колеги!24 серпня – особлива дата для кожного українця. В ній поєднується не лише результат боротьби багатьох поколінь, які доклали максимум зусиль за право жити у власній державі. В цій даті - багато надії і розуміння, що кожен з нас має сьогодні битися за Україну. Хтось на фронті, хтось - у тилу. Але обовʼязково разом іти до Великої мети - аби наша країна була вільною та могла і надалі сама визначати свою долю. Кожен прожитий у війні день дає цій знаковій даті ще більшої ваги. Ми усвідомили на практиці: свобода ніколи не дається задарма. Її потрібно здобувати, часто приймаючи важкі випробування та втрати. Тож ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя, аби Україна залишалася вільною. І зробимо все, аби їхня жертва не була марною. Нині Україна перебуває у самому вирі історичних подій. Утім, лише ми визначаємо шлях, яким має іти країна. Це не просто наше право, але і велика відповідальність. Бо перед нами стоїть надскладне завдання – не дозволити знову накинути нам ярмо «руского міра». Маємо виконати заповіт нашого безсмертного Кобзаря! Встати та остаточно порвати кайдани, якими нас століттями тримали в московській недоімперії.Сьогодні підрозділи СБУ у складі Сил безпеки та оборони цілодобово окропляють нашу волю «злою ворожою кров’ю». Ми б’ємо окупанта на землі, у небі та на воді. Проникаємо у його глибокі тили й завдаємо ударів там, де він цього не чекає. Викриваємо ворожих агентів і шпигунів на нашій землі. Робимо все, щоб і надалі кожного серпня українці відзначали черговий День Незалежності, а наша держава була могутньою та процвітаючою. Тільки наша непохитна єдність, взаємна довіра та спільне бачення майбутнього – в єдиній і незалежній Україні – здатні зупинити ворога та зламати хребта його злочинній армії.З нами Бог! Сила, віра і правда!З Днем Незалежності!Слава Україні!Голова Служби безпеки Українигенерал-лейтенантВасиль Малюк
👁 9,500 25-08-20 16:52
❗️Інформація про 1,7 мільйона загиблих та зниклих безвісти військових ЗСУ у війні проти росії — ФЕЙК. Підконтрольні кремлю пропагандистські ресурси поширюють заяви, нібито російські хакери зламали базу даних Генштабу ЗСУ й отримали інформацію про «1,7 мільйона загиблих та зниклих українських військових» за час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Насправді це абсолютно абсурдний фейк, оскільки Україна за роки незалежності ніколи не мала регулярної армії у 1,7 млн осіб. Станом на січень 2025 року, зі слів (https://www.youtube.com/live/CJ0-whkgd8c?si=cKDjiq85j-nBwNG0&t=2171) Президента України Володимира Зеленського, чисельність української армії становила 880 тисяч осіб. Також Президент України повідомляв, що втрати російських військовослужбовців втричі перевищують втрати українських воїнів. Згідно з даними (https://t.me/GeneralStaffZSU/28025) Генштабу, станом на 20.08.2025 росіяни з 24.02.2022 року втратили 1 072 700 осіб вбитими та пораненими, що нівелює вигадані цифри ru-пропагандистів щодо втрат України. Мета цього фейку — деморалізувати українців, переконати світ у «виснаженості та неефективності Збройних Сил України» та послабити її міжнародну підтримку.
👁 17,600 24-07-20 06:04
💥Вночі та зранку росіяни здійснили 13 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 29 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Новослобідська та Есманьська громади. ▪️Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (6 вибухів) та артилерії (1 вибух). ▪️Есманьська громада: 15 мін скинули росіяни на територію громади. Також зафіксовано артобстріл (6 вибухів) та обстріл з використанням FPV-дронів (2 вибухи). ▪️Миропільська громада: нанесено обстріл з мінометів (2 вибухи). ▪️Юнаківська громада: був мінометний обстріл (1 вибух). ▪️Новослобідська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади. ‼️В ніч на 20 липня ворог атакував об’єкт енергетичної інфрастуктури на Сумщині, застосувавши БпЛА типу “Шахед”. 🔷На місці працюють всі необхідні служби. Проводяться аварійно-відновлювальні роботи. ☝️Один з ворожих безпілотників був знищений нашими силами протиповітряної оборони. Наслідки ворожої атаки ліквідуються.✔️Facebook ✔️Instagram 🟨 Інша Думка 🟦 | Подписаться