Source
ІНША ДУМКА | Часто ми намагаємося контролювати свої емоції або уникати їх, вважаючи...
797 Views/Reach
2024-10-02 08:28
Message №509
Часто ми намагаємося контролювати свої емоції або уникати їх, вважаючи деякі з них "поганими" чи "неправильними".Насправді, всі емоції мають значення та функцію. Ось кілька кроків, які допоможуть приймати свої почуття:1. визнайте емоціюНе варто заперечувати те, що ви відчуваєте. Якщо ви відчуваєте сум, тривогу або навіть злість, важливо просто визнати це. Замість того, щоб боротися з емоціями, скажіть собі: "Так, зараз я злюсь", "Я відчуваю тривогу".2.Досліджуйте, що стоїть за емоцієюЧасто за однією емоцією ховаються глибші переживання. Наприклад, гнів може приховувати біль або страх. Запитайте себе: що саме викликало цю емоцію? Яка її природа?3. Дайте собі право відчуватиНам здається, що потрібно завжди бути позитивними, але це не так. Негативні емоції — це частина людського досвіду. Дозвольте собі їх проживати без осуду.4. Шукайте здорові способи вираження емоційІноді емоції вимагають виходу. Можливо, вам допоможе фізична активність, мистецтво, медитація або навіть простий діалог із другом.