Привітик, Інна! ❤️ Хочу подякувати тобі за навчальний курс і твоє наставництво. Це справді відчувалося як уважна й професійна опіка майстра своєї справи. Твої мудрі поради, «приведення до тями», пояснення чому саме так, а не інакше, і купа купа купа нових для мене знань та понять, що стали дуже цінними.Я прийшла до тебе з повною кашею в голові й негативом в полі. Зараз я набагато краще розумію, чому певні речі відбуваються зі мною. Ти допомогла розкласти все по поличках, структурувати думки й, найважливіше, вивести мене на новий рівень знань, відчуттів і вмінь. Роботи над собою ще купа, але є чітке внутрішнє розуміння, що я на своєму шляху.Ти завжди на зв’язку, завжди поруч і це підтримує, мотивує і надихає. Коли я перебувала у твоєму трансформаційному полі, у моєму житті й справді починали відбуватися всякі дива, я їх помічала, з твоєю допомогою розбирала, а головне дала їм місце. Дякую за твій час, за твою опіку і за твоє чесне та влучне «включай голову». Є навіть легкий сум, що курс завершився, бо тут я відчула особливу атмосферу- глибину, тепло, комфорт і відчуття «я вдома». Попри те, що я великий інтроверт і зазвичай тримаю дистанцію, тебе хочеться впускати ближче, щоб вчитися, зігріватися теплом і брати ці чарівні і водночас тверезі знання.Вкотре дякую вищим силам, що привели мене до тебе🤍
🔥 НЕ ЙДИ В ЕЗОТЕРИКУ І МАГІЮ, ЯКЩО ХОЧЕШ БАГАТО ГРОШЕЙ ( це все величезні міфи , що якщо ти енергопрактик, маг, цілитель, відьма, то тобі все буде падати з неба і ти зможеш собі «нашаманити» успіх , гроші, багатство 🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤪🤪🤪 БУТИ ДУХОВНИМ НАСТАВНИКОМ ТА ЦІЛИТЕЛЕМ - ЦЕ ШЛЯХ, ЦЕ СЛУЖІННЯ, ЦЕ СЛІДУВАННЯ ЗАКОНАМ ВСЕСВІТУ ТА КАРМИ!!! Часом є моменти, коли ти маєш фінансово дуже сильно вкластися щоб пройти певний кармічний урок , навчання, пропрацювання власних блоків, бо без цього рух буде далі не можливий і фінансовий канал можуть перекрити із слова «зовсім»Ті маги і езотерики , які шарлатанять, чи магічять собі кошти, ставлять крадники , ведуть магічні війни , точно «не йдуть шляхом Світла», як би банально зараз це не звучало )🔥 ЕЗОТЕРИКА ТА ДУХОВНІСТЬ НЕ ВИРІШИТЬ ВСІ ТВОЇ ПРОБЛЕМИ, НЕ ТРЕБА ТУДИ ДАВАТИ БАГАТО НАДІЙ І ОЧІКУВАНЬ ( якщо я пропрацюю то і то, то я вже точно буду щаслива, кохана, успішна, багата, струнка, гарна, хороша мама , дочка, яку нарешті приймуть і зрозуміють батьки, нарешті знайду чоловіка, який мене цінить… ось тут , ось скоро, ось ще трохи… ще один курс медитацій, ще відновлю енергії і звʼязок з Родом, ще схожу пару разів в регрес і порозвʼязую кармічні вузли зі своїм чоловіком, ось ще трохи і буде щастя , буде легкість , буде просвітлення…)🔥 ВАШІ АСКЕЗИ ( відмови від алкоголю , важкої їжі, мʼяса , інших залежностей) НАФІГ НІКОМУ НЕ ТРЕБА КРІМ ВАС САМИХ!🔥 ГРУПОВІ ПРАКТИКИ ПО ПРОКАЧЦІ ЖІНОЧОЇ ТА СЕКСУАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ ЧИ ПРОКАЧКА ЕНЕРГІЇ КУНДАЛІНІ ПОВНА ФІГНЯ І ЄРЕСЬ🔥 ЯКЩО ВИ ПІШЛИ ДО ЯКОГОСЬ ГУРУ ЧИ НАСТАВНИКА, В ДУХОВНУ ШКОЛУ РЕЙКИ, КУНДАЛІНІ, ЕНЕРГОХІЛЛЕРСТВА, КАРМАКОРЕКЦІІ І ТД , ВАША ЗАДАЧА -ВЧАСНО ЗВІДТИ ПІТИ , І ВИЙТИ ЗВІДТИ ЖИВИМ В УСІХ СЕНСАХ, ВКЛЮЧАЙТЕ ГОЛОВУ, ПІДДАВАЙТЕ ВСЕ СУМНІВУ, ФІЛЬТРУЙТЕ ЛЮДЕЙ І ІНФОРМАЦІЮ! НЕ СТАВТЕ СВОЇХ НАСТАВНИКІВ НА ТРОН. ТАК МОЖЛИВО ВИ УНИКНЕТЕ РОЗЧАРУВАННЯ…
ВІДГУК КЛІЄНТКИ ПРО ЕНЕРГЕТИЧНУ ЧИСТКУ: Інусік, я хочу подякувати тобі від усього серця за ті кілька тижнів, які ти присвятила мені.Вже кілька років я жила у стані повного енергетичного виснаження. Не було сил ні на життя, ні на найпростіші речі. Здавалося, ніби з мене постійно викачують енергію, залишаючи всередині порожнечу.Я прийшла до тебе в момент, коли мене ніби ламало з усіх боків — коли простір стискався так, що не було чим дихати, і я дуже чітко розуміла: це не просто важкий період. Це було щось значно глибше й темніше.Щиро дякую тобі за те, що ти відгукнулася допомогти й була поруч увесь цей час. На зв’язку, уважна, включена, дуже жива й справжня. Упродовж цих тижнів ти ніби тримала мене за руку, пояснюючи кожен крок. Я відчувала не просто роботу — я відчувала твою присутність, щире співпереживання і справжню турботу.У якийсь момент у мене ніби відкрилися очі. Я почала зовсім по-іншому відчувати себе і своє життя. Повернулося дихання, у тіло знову зайшло життя. Я почала оживати — таке відчуття, ніби після довгої внутрішньої темряви мене повернули до світла.Дякую тобі за цей шлях, за чесність, за підтримку і за те, що ти була зі мною по-справжньому — від початку і до кінця. Нехай усе добро, яке ти віддаєш людям, повертається до тебе сторицею. Я безмежно вдячна тобі ❤️
ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НЕ ЗЛОВИТИ НЕГАТИВ В ЦЕРКВІ ( техніка безпеки) : 1) під час молитви чи пісень ( під час служби НЕ заходити в трансовий стан , сильно не «включатися» і не відкривати сильно серце ( анахату) 2) жінкам і дівчатам не можна відвідувати храм і цвинтар під час критичних днів ( як раз по тій причині , що сутності будуть притягуватися на запах крові, а не від того що жінка у ці дні «нечиста» 🤦♀️🤪)3) не розмовляти ні з ким, кого не знаєте і не виконувати їх прохання 4) не запалювати свою свічку від чужої ( в ідеалі взагалі не ставте ніяких свічок , особливо з проханнями , бо вони точно будуть хибні і не тільки через це) 5) не дозволяйте комусь стояти довго позаду вас і стояти близько ( так стягують енергію)6) не передавати кудись чужі свічки 7) не брати ні від кого ніяких гостинців , і особливо не дозволяти вашим дітям брати якісь цукерки від незрозумілих бабусь! 8) Не можна ходити в церкву під час будь-якої енергетичної ЧИСТКИ! По тій самій причині, що ви «відкриті» і під час служби ( тобто енергетичної практики) ви по-любому ципанете якийсь чужий негатив ! Будьте уважні!