Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Інга про підлітків
Added 06 Dec 2025

Інга про підлітків

@inga_teens
Number of subscribers: 2 294
Photos: 482
Videos: 145
Links: 84
Description:
Все, що ви хочете знати про підлітків. Психологія, корисні лайфхаки по спілкуванню й підтримці дітей, розбір проблемних ситуацій, гумор. Канал Кузнєцової Інги, кандидатки психологічних наук, підліткової психологині з 20 річним досвідом роботи.@inha_psy
Source

Інга про підлітків | ЧОМУ ПІДЛІТКАМ ІНОДІ ТАК СКЛАДНО ПОЛЮБИТИ СВОЮ ЗОВНІШНІСТЬ«Я не подоба...

Telegram community logo - Інга про підлітків Інга про підлітків @inga_teens
1 060 Views/Reach 2026-05-15 05:12 Message №791
🌿 ЧОМУ ПІДЛІТКАМ ІНОДІ ТАК СКЛАДНО ПОЛЮБИТИ СВОЮ ЗОВНІШНІСТЬ«Я не подобаюся собі».«В мене занадто великий ніс».«Негарні очі».«Товсті щоки».💭 Що ж із цим робити нам, батькам? Який меседж давати дітям? І чому в сучасному світі дітям ще складніше буває полюбити й прийняти свою зовнішність?У дитинстві й підлітковому віці формуються сенсорні еталони людини — в тому числі уявлення про те, що вважати гарним.📱 А тепер давайте на хвилину уявимо, під якою атакою перебуває сприйняття наших дітей: герої аніме з неприродно великими очима; корейські айдоли з ідеальною шкірою й овалом обличчя; блогери в яскравому одязі й з бездоганним макіяжем. І цей список можна продовжувати без кінця. Головною валютою сучасного світу є увага. А щоб її заслужити, часто використовуються надстимули: щось дуже яскраве, ідеальне, перебільшене.А потім дитина повертається до реального світу, де людям зазвичай дістається звичайна зовнішність.💛 Точніше навіть не так. Кожна людина є по-своєму гарною. Але це не та краса, яка одразу “вривається” в очі. Красу реальної людини треба розгледіти — в собі й в інших людях. Вона не лише у зовнішності, але й в особистості людини, в її вмінні презентувати себе світу.🌱 А ще власну красу треба виплекати: побачити свої родзинки; можливо, зробити їх більш помітними й виразними. І ще — прийняти, що, скоріш за все, у зовнішності буде щось, що не зовсім влаштовує: зріст, вага, форма вух і т.д.🏠 Але це нічим не відрізняється від усього іншого, що нам дає життя:Хочеться будинок, як у Маші.Хочеться таких спокійних батьків, як у Миколи.А ще бажано жити в Америці, як Сашко.🧩 Людина взагалі проявляється через те, що вона робить із речами, які її не влаштовують у житті.Можна робити себе жертвою й скаржитися.Можна уникати проблемних питань.Можна ставитися до цього з гумором.Можна злитися й не приймати.Можна намагатися щось творчо змінити.🌿 І саме з цих “можна” поступово складається неповторна особистість людини.