Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - InformNapalm
Added 14 Jul 2024

InformNapalm

@informnapalm
Number of subscribers: 132 138
Photos: 16,500
Videos: 5,610
Links: 11,300
Description:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Source

InformNapalm | OSINT аналітик InformNapalm Антон Павлушко сьогодні згадав у дописі од...

Telegram community logo - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
26 800 Views/Reach 2025-09-12 20:00 Message №25736
OSINT аналітик InformNapalm Антон Павлушко сьогодні згадав у дописі одне зі своїх архівних OSINT досліджень:"11 років тому виклав цей пост. Потім ці фотографії розійшлись по пресі, використовувались як обкладинка до книги, виринали у звітах різних контор і т.п. В перші місяці повномасштабного вторгнення зразка 14-го року росіяни фоткались і особливо не приховували своє перебування в Україні, але вже у вересні-жовтні 14-го почали ховати свої сліди, коли народ масово ломанувся писати їм в соцмережах.Після цього пошук став більш складним та професійним, але все одно матеріалу для пошука вистачило ще на декілька років" Матеріали у контексті:1. "Вони розстрілювали українців під Іловайськом" (InformNapalm, 2014)2. "Вы всё знаете, но молчите" (Радио Свобода, 2015) 3. Путівник "Донбас в огні", сторінка 66 (Центр "Прометей", 2017)Пам'ятаємо як з 2014 року волонтерський OSINT став для України справжньою зброєю, щоб знаходити і доводити світу правду про військову агресію РФ. І волонтери InformNapalm методично збирали ці докази, щоб допомогти українській державі, армії, дипломатам і всім людям доброї волі, доносити полум'я правди, щоб випалювати російську брехню про "відсутність російських військ на Донбасі" та нібито про "громадянський конфлікт", під який рашисти маскували свою агресію проти суверенної держави. Волонтерська розвідка та об'єднання у спільноту людей доброї волі, які ведуть OSINT - це один з феноменів українських визвольних змагань з 2014 і по теперішній час. Дякуємо всім, хто пам'ятає, хто цінує і хто підтримує нас у нашій діяльності та у цьому "марафоні", який ми разом біжимо, не втомлюємось, не опускаємо рук і не зупиняємось вже понад 11 років...