Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - InformNapalm
Added 14 Jul 2024

InformNapalm

@informnapalm
Number of subscribers: 132 138
Photos: 16,500
Videos: 5,610
Links: 11,300
Description:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Source

InformNapalm | Страта, а не «обнулення»: у Курській області російські військові розст...

Telegram community logo - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
27 800 Views/Reach 2025-07-15 13:54 Message №25347
"Страта, а не «обнулення»: у Курській області російські військові розстрілювали своїх"Читачі InformNapalm сьогодні звернули нашу увагу на чергову історію про практику позасудових страт в російській армії. Цього разу оповідка вийшла у мілітарному Z-пабліку "Северный канал" на понад 24 тис.читачів. Допис все ще доступний на каналі, але ми не робимо прямих посилань на Z-пабліки, тому зберегли його в архіві, що зручно також якщо росіяни видалять допис в першоджерелі https://archive.is/CuzAV . Ця історія наочно демонструє практики загороджувальних загонів та позасудових страт, які поширені в російській армії. І це культивується командирським/офіцерським складом на всіх рівнях. Такі історії варті уваги, щоб розуміти що собою являє російська армія. І як на тимчасово окупованих територіях, так і на територіях вглибині тимчасово існуючої РФ однаково по-людожерськи рашисти ставляться як до чужих, так і до своїх. Вбити співслужбовця, скинути його в яму, а близьким повідомити, що він "зник безвісти" - це типова ситуація для росіян. Навряд особисто Путін дає команду російським офіцерам та солдатам діяти саме таким чином, але вся система керування армією з елементами терору, садизму та позасудових страт є для росіян доволі прийнятною і типовою. Бо в радянському союзі "дєди ваєвалі" так само. І це вже традиція, що має тяглість поколінь. Радимо тим російським солдатам і росіянам загалом, які ще не втратили якісь останні залишки людяності, вступати в лави РДК. Там командири піклуються про своїх солдат і знаходяться на боці правди, воюючи проти рашизму. @informnapalm