Source
Інешка в моменті🧘🏼✨ | В цьому році День незалежності розпочався холодним і дощовим ранком. В...
400 Views/Reach
2025-08-24 12:40
Message №1213
В цьому році День незалежності розпочався холодним і дощовим ранком. В той же час я мала змогу прокинутись в своєму теплому ліжку, заварити каву, запалити свічку, відкрити книгу і пірнути в сповільнення. Я змогла зробити це завдяки тому, що тисячі найкращих із нас боряться і вмирають за це щодня і супер важких умовах - і саме про це я хотіла б нагадати собі сьогодні. Наша незалежність виборюється силами мислимими і немислимими, і не тільки на фронті - але у серці в кожного та кожної з нас. Маючи такий захист наших захисників, захисниць, предків та культури і історії - ми просто зобовʼязані далі нести незалежність і тримати її гордо перед собою - бо бути українцями і українками це така неймовірна честь, що ми напевно таки її заслужили.Хочу побажати нам найперше сил і міці - внутрішньої і зовнішньої, щоб стояти на сторожі своєї честі та гідності. А також бажаю тепла і любові і радості від того, що маємо змогу бачити, чути, відчувати і захищати СВОЄ!Обіймаю вас, любі і з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!🇺🇦