Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - In Factum
Added 06 Dec 2025

In Factum

@in_factum
Number of subscribers: 43 619
Photos: 21,600
Videos: 16,000
Links: 24,200
Description:
Зв’язок із нами @in_factum_bot Пітримати: t.me/infactum_donate https://donatello.to/in_factum
Source

In Factum | Росіяни "понавтикали" аквафершів по Гуляйполю, щоб ствердно та безапел...

Telegram community logo - In Factum In Factum @in_factum
10 200 Views/Reach 2025-12-27 19:28 Message №40788
Росіяни "понавтикали" аквафершів по Гуляйполю, щоб ствердно та безапеляційно заявити про контроль над містом.По-перше, флаговтик, як явище — давно вже не є маркером контролю через "дифузійність" самого фронту та відсутність лінію зіткнення як такої.По-друге, це звичайна нарізка кадрів впродовж певного часу [умовно з листопада] — це добре видно по різній погоді та різному ступіню озеленення.По-третє, схоже вже було... У Куп'янську — подивіться. Багато флаговтиків, в різних місцях, здавалося б..Я не кажу, що все норм — взагалі не норм, і більшу частину міста ми дійсно не контролююємо. Але і росіяни його не контролюють. Тривають міські бої, там досі є наша піхота, а тому результат цієї битви ще невідомий.Може бути як в Покровську, де вже кілька місяців відбувається "перетягування канату" між нашими групами інфільтрації та противника. Може бути Куп'янський сценарій, де здавалося, вже втрачене місто вдалося повернути добре спланованим контрударом у фланг.А може бути як із Сіверськом, коли місто дуже швидко віддали противнику. Таке теж має місце. Нажаль.