Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - immitis71
Added 14 Jul 2024

immitis71

@immitis71
Number of subscribers: 5
Photos: 1,400
Videos: 389
Links: 592
Description:
You can view and join @immitis71 right away.

👥 Number of subscribers

5
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: -4256

👁️ Average views per message

4 425
Average/Day:: 1,920
Average/Week:: 1,527
ERR: 88500%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.9

Logo change history

Name change history

immitis71 2026-06-04
71 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України 2026-01-06
71 окрема єгерська бригада ДШВ ЗС України 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Злагоджена робота артилеристів 71 окремої єгерської бригади ДШВ та точність 155-мм калібру не залишають ворогу жодного шансу на Північно-Слобожанському напрямку.Хлопці діють як єдиний механізм: минає лічена мить від отримання команди — і гаубиця М114 уже підготовлена, заряджена та спрямована на ціль. Уміння та досвід наших артилеристів дозволяють працювати швидко й результативно.Перевірена часом М114 у руках досвідчених гармашів перетворюється на точний і надійний інструмент, який щодня зменшує кількість окупантів на нашій землі.Пізня осінь додає загроз, тому маскування залишається одним із пріоритетів.Та попри всі ризики, хлопці успішно виконують усі поставлені завдання. Від гармат 71 бригади ворог нікуди не сховається.Приєднуйся до лав 71 окремої єгерської бригади ДШВ: https://71dshv.mil.gov.uaPS: Хочеш допомогти десантникам? Стань Другом ДШВ! Всеукраїнська платформа збирає кошти для підтримки ДШВ ЗС України:https://druzi.mil.gov.uaFacebook | YouTube | Instagram | Приєднатися | Задонатити
"Я повернувся в Україну з-за кордону за два тижні до вторгнення. А вже 25 лютого був під Львовом, де приєднався до новоствореної 71 оєбр. Оскільки я займався стрільбою, одразу обрав для себе групу снайперів.В травні отримав перший бойовий досвід на Харківщині. Форсували Сіверський Донець. Працювали з UR-10M. З побратимом "Стугною" зробили перші два постріли по противнику. Інший наш боєць із «одноразки» зупинив БТР. Ліквідували всіх, хто був на броні, і екіпаж, який вибігав зсередини. Вони ще кричали: «Это работает третий полк спецназа».Відійшли лише з одним “трьохсотим”.Також брав участь в обороні Авдіївки. За 16 днів там побачив усе, окрім ядерної бомби. На 13–14 день нас уже брали в оточення, і прийшов наказ виходити. Тоді мені запропонували посаду інструктора.800–900 курсантів я провів через навчання. На всі питання, а я відповідаю не з книжок і не з фільмів – а з власного досвіду."На стрілецьких змаганнях на кубок 8-го корпусу ДШВ сержант “Золотий” здобув перемогу в номінації «Холоднокровність».
Василь, позивний "Боксер". Він майстер спорту з боксу, рішучий розвідник-кулеметник із давньою історією протистояння з росіянами. «До війни я постійно з ними конфліктував, – каже Василь. – Вони агресивні, тому частенько доходило до бійки. Росіяни нормальними стають лише після добрячої прочуханки».До повномасштабного вторгнення "Боксер" жив на тимчасово окупованій території – довелося прориватися до своїх, бо не хотів жити в «рускім мірє». «Цей "мір" приносить лише біду та горе. Вони поводяться, як звірі, і їх треба зупинити», – каже він.Василь – природжений лідер, який не лише говорить, а й показує побратимам, як діяти: «Потрібно весь час рухатись, вмикати мозок – ворог теж буває складний». Мотивація у воїна проста – відстоювати свободу: «За неї доводиться платити, адже вона не дається задарма».Приєднуйся до лав 71 окремої єгерської бригади ДШВ: https://71dshv.mil.gov.uaВідділення комунікацій 71 окремої єгерської бригади ДШВ ЗС України.Facebook | YouTube | Instagram | Приєднатися | Задонатити
80 років тому, в день перемоги над нацизмом ми разом із всім світом вірили – що мир назавжди, ніколи знову… Але небезпека нікуди не зникла.Тоталітарний режим СРСР оговтався від переляку. Комуністи закидали трупами радянських солдатів свого колишнього союзника - нацистську Німеччину. Радянських солдатів, серед яких за перемогу над гітлерівським рейхом загинуло близько 4 мільйонів мобілізованих українців. Приблизно стільки ж українців – цивільні жертви тієї війни.Ми мусимо пам’ятати про них і шанувати їхній героїзм. Так само і про подвиг український повстанців, які воювали проти обох окупантів - коричневого і червоного. Життя мільйонів українців – ціна перемоги 1945-го.Перемогли, але воюємо й досі. Проти агресора, який називав себе нашим братом і нищив голодоморами, колонізатором, який викорінював із цієї землі все українське.Українці - у себе вдома. Їхній дім – фортеця. Об її мури розіб’ється будь-який агресор. Чи він називається рейх, чи кремль.Вічна шана полеглим в бою.Смерть окупантам!| Приєднатися