Source
𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | Терпіння-це коли серце зболене, а ти все одно дякуєш БогуЦе-коли хочет...
212 Views/Reach
2025-07-29 05:29
Message №4398
Терпіння-це коли серце зболене, а ти все одно дякуєш БогуЦе-коли хочеться крикнути, а ти шепочеш молитву. Коли хочеться опустити руки, а ти простягаєш їх до неба, не розумієш, чому все саме так, а віриш, що Бог знає кращеТерпіння-це не про слабкість. Це про силу залишатися добрим, коли навколо жорстоко, Про силу не озлобитися, коли зрадили. Про здатність чекати, не озираючись на годинник і не рахуючи днів. Бо віра поза часомТерпіння-це коли не видно світла, але ти знаєш, що воно є, і йдеш. І навіть якщо повільно, то все одно вперед. Бо Господь тримає тебе за руку. І якщо ти терпиш із любов’ю-ти не стоїш на місці. Ти зростаєшІ саме в терпінні народжується глибина. Не в зручності. Не в швидких відповідях. А в тиші, в сльозах, у боротьбі серця, що не здається. У виборі залишатися людиною. Залишатися БожимТерпіння-це молитва, що не припиняється. Це-світло, що не гасне, навіть коли вітер сильний. Це-хрест, що не зламав, а зміцнив «Хто витерпить до кінця, той спасеться» (Мт. 24:13)@immensity_withGod