Source
𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | Якби Господь любив нас так як ми ?Якби прощав нас так , як ми прощаєм ...
244 Views/Reach
2025-03-30 13:21
Message №4073
Якби Господь любив нас так як ми ?Якби прощав нас так , як ми прощаєм ?Скажіть чи були б тут із вами ми ?Чи десь по світу без надії існували бЯкби Він здався після першої лиш спроби ?Якби відрікся і не встояв до кінця ?Коли у Гефиманії молився ,А учні спали , забувши про ХристаМи учнів строго можемо судитиНевже так важко , помолитися з Христом?А як же на рахунок нас, молитви ?Можливо тихо плаче наш ХристосВін хоче дружбу з нами матиПроводити у спілкуванні час,А ми можливо вже й не пам’ятаєм,Коли востаннє мали зустріч з Ним?Можливо Він стоїть й чекає,Коли всі справи переробимо вкінець,І все ж таки про Нього ми згадаємІ на коліна перед Ним впадемНевже не боляче , невже байдуже ?Христос знав наперед всіх насІ наші промахи , падінняТа вибрав той тернистий шляхВін вибрав хрест , страждання ношуВід болю розривало тіло на шматкиТа все ж продовжував любитиЙ молився тихо за своїх катівПрости Господь , в смиренні я змовкаюНе в силі виразити вдячних слівЛише єдиного благаюдопоможи любити так ,як Ти любив .Допоможи прощати так, як Ти прощаєшІ не згадати більш вини людейЙ самій допоможи не ображатиЛиш лікувати , хто в гріху знеміг.Нехай любов Христа у нас палаєЩоб християнами були не на словахІ полум’я це в нас ніколи не згасаєЩоб бачив світ дорогу до Христа .@immensity_withGod