Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Memes🗽
Added 28 Dec 2023

🇺🇦Memes🗽

@imem420
Number of subscribers: 144
Photos: 9,060
Videos: 4,450
Links: 1,100
Description:
Gt hi o di

👥 Number of subscribers

144
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

2.5
Last day: 2
Week average: 2.4
Average per day: 2.5

Status change history

Officially not confirmed 2023-12-28

Wall

Telegram statistics channel

👁 52 25-02-17 08:19
Єгор Фірсов: Мені за останні три тижні телефонує друга людина, і пропонує долучитись до «потужної політичної команди» на вибори.На питання: «та які вибори?», - люди реагували спокійно, пояснили, що скоро, ось ось, усе скінчиться. І треба вже зараз визначатись з командою.Я реагував стримано, але хочеться отак взяти за руку і повести на екскурсію по бригаді.Показати на дісплеї рух противника. Ту двіжуху, яка відбувається за 15 кілометрів від лінії зіткнення: підвоз БК, двіж ротацій. Хлопці в екіпажі інколи губляться: уразити Урал що їде, чи Моталигу яка тягне гармату.Вивезти на позиції, - щоб сжалась дупа від ворожих дронів ,яких зараз як мух.Просто посидіти пів дня у бліндажі, - щоб відчули прильоти.Посидіти в штабі, щоб було зрозуміло скільки всього нам не вистачає, і як потрібні тут ті гроші, які йдуть на нікчемні псевдо-політичні процеси у вигляді реклами.Поговорити з реальними піхотинцями, в яких від втоми і навантаження язик плутається.Ті хто готується до виборів зараз - їх про їбуть. Бо може так статись, що виборів не буде ніколи.Немає зараз жодної передумови, щоб скоро настав мир і відбулисься вибори. Жодної!Ми не маємо нічого, крім заяв світових політиків у вигляді загальних слів. Немає жодної стратегії , жодних конкретних кроків. Ми навіть не знаємо умов того миру, на який всі так чекають. А якщо ціна буде неприйнятною?Ми пірнаємо у грьобану ілюзію виборів і миру. А ворог продовжує захоплювати наші міста і села, намагається повністю вибити нас з Торецька та Часового Яру, взяти в кільце Покровськ та увійти в Дніпропетровську область.Ми всі слідкуємо за тим, що скаже хтось потужний за кордоном. А маємо слідкувати за словами, які каже комбриг під Покровськом.От коли гармати замовкнуть, тоді вже можна поговорити про вибори. Але не раніше!Напевно я б теж хотів обрати ту кляту синю пігулку у «Матриці», і готуватись до виборів. Але, блять, я готуюсь до нових військових задач, думаю, як зробити, щоб дрони пролетіли клятий РЕБ. Б’юсь, щоб вони ефективно працювали по ворожій піхоті під час штурмів противника. Які, до речі, по напрямку Донецької області не припиняються ніколи.Камон! перестаньте жити майбутнім, яке може і не настати. Кожен має робити свою справу, концентруючись на тому, що потрібно тут і зараз - коли і де вирішується свобода і доля кожного метра нашої землі. Існує тільки сьогодні, і тільки сьогодні ми можемо або вистояти, або програти! А переговори лише зафіксують це на папері. Колись…
👁 49 24-10-26 08:23
🔴 Рішення президента та Верховного головнокомандувача Володимира Зеленського щодо роздачі кожному українцю по 1 тисячі гривень це:1. Злочин проти оборони держави: Верховний головнокомандувач публічно заявляє, що забирає гроші у солдат на фронті заради підкупу виборців. Влада не забезпечує армію елементарними мавіками, аутелами, засобами РЕБ, боєприпасами, машинами та іншим, через нестачу цих засобів гинуть тисячі громадян України, а влада роздає гроші, щоб підняти свій рейтинг. Ворог кожного дня захоплює наші міста та села, фронту треба допомога. Якщо рахувати що по тисячі отримає 30 чи 40 мільйонів українців, то це треба близько 30-40 мільярдів гривень. Для усвідомлення масштабу 40 мільярдів - це приблизно 450 тисяч денних Мавіків. За 40 мільярдів можна усю українську армію на півроку повністю забезпечити усіма типами дронів, усі підрозділи. Чому військові мають продовжувати побиратись на озброєння та на захист України в інтернеті, якщо у бюджеті є гроші? 2. Придушення бізнесу заради популізму: Президент та його "слуги" прийняли закон про підвищення податків для підприємців, і виявляється, що з підвищення податків фінансується майбутня виборча кампанія.3. Дискредитація держави перед іноземними партнерами: Україна на усіх рівнях просить гроші у світового співтовариства для захисту від РФ, а влада витрачає частину цих коштів не на війну, а на політичну кампанію президента.4. Лицемірство: Десятки тисяч гривень пенсій щомісячно отримують прокурори та інші десятки тисяч спецпенсіонерів-держслужбовців, а простим людям Зеленський роздає разово по тисячі гривень, щоб притушити громадське невдоволення. Рішення про роздачу "вовіної тисячі" - це зневага до української армії, до людей, які йдуть на смерть, до суспільства, бізнесу, платників податків, і президент Зеленський повинен це негайно відмінити і направити усі кошти на рахунки ЗСУ та НГУ.https://censor.net/ua/news/3516853/zelenskyyi_anonsuvav_vyplatu_ukrayintsyam_po_1_tys_grn_na_scho_mojna_bude_yiyi_vytratyty