Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Вступ просто позбавив мене дару мови. А потім був панчлайн з датою вих...
2 800 Views/Reach
2024-10-02 15:35
Message №2126
Вступ просто позбавив мене дару мови. А потім був панчлайн з датою виходу відео. Виходить, що оцей супер якісний і супер дорогий ролик, де рашка глузує, мовляв вони втручаються в американську політику (це ж наскільки треба бути тупими, щоб це публічно визнавати). А потім той самий Байден, якого вони висміювали, дав нам зброї стільки, що ЗСУ вже в кунр.Дуже зачепили слова Тімоті Снайдера, що Європа і Америка потрапили під рашкінський імперіалістичний наратив, що якщо рашка на когось напає, то війна завжди йде на території тої країни, на яку рашка напала, хоча ми маємо робити все можливе, щоб було навпаки. Що якщо рашка нападає, це дає повне право нападати у відповідь, бити по їхніх територіях і руйнувати їхню країну. Але в головах інших держав цього немає.Далі офігеть цікава тема про іноземних блогерів, які чи то проплачені рашкою, чи то просто повелись на рашкінську пропаганду, тож вони їдуть в Україну показувати, що раз тут в тилу є мирне життя, то війни не існує і тоді нашо підтримувати Україну. І це транслюється на багатомільйонну аудиторію американців. Я і подумати не міг, що оця гра нашої влади в мирне життя може ще й отако обернутися.Далі чергові погрози від рашки ядеркою (прикольно, що хтось навіть вже перелік веде, це прикол). Добре, відео з нарижкіним має увійти в історію і отримати якийсь оскар серед мемесних відео (чому такого і досі нема?)Окей "потомствєнная рософобка" це в цитатник, Ахаха https://www.youtube.com/live/iCo-Gvvm7hU?si=2I5ibpucY_XJaKmF