Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Якщо щиро, не дуже розумію, чому люди так матюкають саме ДЕТЕК в комен...
4 000 Views/Reach
2024-07-18 08:10
Message №1597
Якщо щиро, не дуже розумію, чому люди так матюкають саме ДЕТЕК в коментарях до графіків відключеннь. Ну типу, я впевнений, що після того, як ТЦК почали кошмарити електриків, а я про це писав, половину з них забрали, інша половина звільнилась і в підсумку у нас залишилось 2-3 Михалича, які бігають як вжарені і нічого не встигають. На аварію виїхати нема кому, ремонт проводити нема кому, сторонні компанії, які наймали для допомоги, багато куди відмовляються їхати, бо "ТЦК загребуть". А потім ми маємо по 2 години світла на добу і хто винуватий?От вже другий день в нашому місті вибухають трансформатори від спеки, до ДЕТЕКа додзвонитися не можуть, гасити ніяк, ремонтувати нема кому. Хто винуватий?Ну типу, зрозуміло, що найбільше мразоти тут рашка, яка знищила нашу енергосистему. Але дії нашої влади посилили проблему і тепер лягає весь бізнес в Україні. Ці наслідки було нескладно передбачити після новин, що ТЦК намагались мобілізувати всіх комунальщиків.Я це до того, що відчепіться ви від ДЕТЕКа, я впевнений, що самі люди, що там працюють, наразі роблять все можливе.