Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Клуб ляльок (2009) - 1 сезон Ну Джос Відон як завжди - вигадав щось пр...
2 670 Views/Reach
2026-04-02 05:29
Message №3639
Клуб ляльок (2009) - 1 сезон Ну Джос Відон як завжди - вигадав щось прикольне. Ідея, що є організація, яка має "порожніх людей", в яких можна завантажити будь-яку пам’ять і особистість для виконання будь-якого завдання. Відчувається як ламповий серіал 90-х, але головна акторка і фбр-івець трохи ніякі, бракує харизми, а основна сюжетна лінія про фбр-івця капець яка прісна і тупа. В пілоті було логічніше, але, видно, бюджету не вистачило так жваво розвиватися.Залишається процедурал, який часто погано працює, адже незрозуміло кому співпереживати. Бо компанія - мудаки, а лялькам щосерії переписують пам'ять, тож вони не персонажі. Навіть передисторію головної героїні просрали. Якби основний фокус серій був би на клієнтах, що замовляють ляльок, було б захопливішеНайцікавіше, що тут є - це історія Альфи, ляльки, що усвідомив себе, ставши надлюдиною. Але цієї лінії дуже мало.Серіал різнобоко досліджує концепцію і саме в цьому суть. Можна дивитися по серії на вечір - отримувати задоволення#ікотікаподивився