Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Служниця (2025)Щось багато чув, не знав нічого про що це, вирішив глян...
2 920 Views/Reach
2026-03-24 06:50
Message №3625
Служниця (2025)Щось багато чув, не знав нічого про що це, вирішив глянути і... якось слабувато. Концепція прикольна, але таке враження, що персонажі керуються волею сценариста, а не власною психологією.Зазвичай, коли дивишся такі штуки, то весь кайф в підтекстах: що люди кажуть, як вони це кажуть, що вони мають на увазі і чого вони не кажуть. Якщо починати розбирати сцени, то якраз цікаво слідкувати за оцими тонкощами і невидимими завуальованими дуелями. А тут просто намагаються намахати твої очікування несподіваністю нелогічної поведінки.Також купа деталей ні до чого не призвели і воно якось більше зосереджено на коханні-зітханні. Ну типу взагалі не зрозуміло щодо дівчинки. Чому на Східні Свині не подіяла вода? Або що не так з садівником? Але радий, що у Притули є робота. До цього його у "Фатальному меседжі" бачив, схоже, кар'єра у чувака складається гарна.Кінцівка просто маячня якась. Бо такий випадок точно відправлять до судмедексперта і він не підтвердить версію слідства.#ікотікаподивився