Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Межа (2012-2013) - 5 сезон Яка ж маячня, не Грань, а срань... фух, я в...
4 400 Views/Reach
2025-12-09 07:02
Message №3488
Межа (2012-2013) - 5 сезон Яка ж маячня, не Грань, а срань... фух, я витримав.Значно жвавіше за четвертий сезон і сама ідея робоча. Однак оці всі спроби натягнути події попередніх сезонів, типу воно від початку було все так задумано... ну, видно, де вони дійсно щось планували, а де просто натягували як могли. Не думав, що сумуватиму за процедуралом, бо без нього серії доводиться наповнювати мильноперними шмарклями. Вже пофіг на порушення власних правил, хочеться більше поворотів, більше використання персонажів, більше використання референсів до попередніх сезонів. Коли вони сказали, що тепер вони створюватимуть аномалії, які розслідували 5 сезонів, я аж оживився. Але цього майже не було. І так з усім. Прям слабенько.Попри те, що серіал виявився недокрученим в плані глобального сюжету, багато окремих епізодів потім стали іншими проєктами. Я був здивований, скільки тут матеріалу, яким очевидно надихались інші автори.Нарешті закрив ще один гештальт і з'ясував, чим все закінчилося. #ікотікаподивився