Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Чужий: Земля (2025) - 1 сезон Я побачив спробу зробити з франшизою щос...
5 850 Views/Reach
2025-09-28 21:08
Message №3388
Чужий: Земля (2025) - 1 сезон Я побачив спробу зробити з франшизою щось свіже та цікаве, побачив спробу робити сміливу режисуру, почув цікаві філософські діалоги, але щось це хрінь якась.Себто окей, концепт поєднання "Штучного розуму" Спілберга і "Парка юрського періоду" Спілберга я оцінив. І нарешті фільмарі допетрали, що у франшизу можна додавати нових монстрів, замість стандартної схеми просто робити ксеноморфа більшим та мутованим. Але чомусь у них екшн-сцени прям капець були всратими, а від спроб грати з очікуваннями кліше франшизи я чомусь прям крінжував.Мабуть найбільша проблема тут з персонажами. Я взагалі не відчув їхніх метаморфоз, тож увесь фінал сезону здавався просто висмоктаним з пальця. Тобто зрозуміло, що хтось має випустити ксеноморфа, інакше б це був не "Чужий", але те, що вони зробили - це триндець, а не рішення. Дуже бісила імбовість головної героїні та намагання удавати, шо я маю співчувати роботам. Словом почали досить бадьоро, а закінчили бадильово.#ікотікаподивився