Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Костянтин (2015) - 0,5 сезонНарешті руки дійшли зацінити і я прям кайф...
4 750 Views/Reach
2025-08-27 16:57
Message №3354
Костянтин (2015) - 0,5 сезонНарешті руки дійшли зацінити і я прям кайфонув. Офігезний серіал. Написаний просто на дві голови краще за "Стрілу" чи "Флеша", але йому і сезону протриматися не дали, бо срані "Супернатурали". Гадаю Сідаб вирішив, що два схожих серіали одночасно на одному каналі то занадто. І це злочин, на мою думку, прикрити офігезну екранізацію.Мені прям сподобалась оця фішка креативних ритуалів, а ще я все ніяк не міг зрозуміти, кого мені нагадує головний актор, зійшовся на думці, що молодого Джима Керрі. Але, що найсмішніше, я звернув увагу, що він не курить. Перші декілька серій він майже не з'являвся з цигарками, а якщо і з'являвся, то не підпалював. Ближче до серії шостої він підпалював цигарки, але не ніс до рота, просто розмахував руками. Ближче до дев'ятої вже підпалював, засовував до рота, але все одно не палив, просто розмовляв з цигаркою в роті. І вперше він закурив у тринадцятому епізоді. Після якого серіал прикрили. Актор пішов на жертву і дарма, виходить. #ікотікаподивився