Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Якщо щиро, це триндець, а не відео. Люди почали ходити в театр, але на...
3 160 Views/Reach
2025-08-10 18:35
Message №3309
Якщо щиро, це триндець, а не відео. Люди почали ходити в театр, але називати це "театральним бумом" не можна, бо ну вони ж ходять на "мас маркет", а не "мистецтво". А "справжні вистави", де ніхто нічого не може зрозуміти, все ще не користуються попитом.Усе їм не так.Типу ця експерка розповідає, що оце люди в тікі-тоці та інстаграмі "надивились інстаграмної картинки" і ото ходять на цю "примітивщину". Бо на її думку, театр то мистецтво, а люди недолугі, розважатись прийшли. Ну офігіти. Може люди тому і пішли в театр, бо відбулась хоч якась реклама? Людям показали, що вони там гарно проведуть час, а не їх будуть вантажити "мистецтвом"?Потім вона починає затирати, які молодці театри в прифронтових містах, які виступають під щоденими обстрілами росіян з КАБів. Що, мовляв, театр допомагає людям боротись зі стресом, об'єднує. Вони там гумор показують, щоб допомогти людям відволіктись. Класні акценти. Ну так, а в умовному Київі у людей стресу немає, там зажралися оці недолугі, які хочуть відпочити в театрі, а не "мистецтво". Їм подавай "мас маркет".Потім ведуча починає затирати, що до нас перестали через війну приїзджати європейські театри. І це, звісно, не гарна нагода нашим театралам показати себе, а проблема. Бо у нас люди не подивляться на "мистецтво". Ну і звісно треба ляпнути ще й про "ухилянтів". Бо один з найбільших українських каналів має розпалювати ненависть до людей, які втекли від війни ще й голосом жінки.Далі експертка каже про брак складних і важких тем на сцені. Переосмислення теми війни і так далі. Їй не вистачає "мистецтва". Бо у неї є уявлення про "мистецтво" і для неї оце наше "мистецтво" недостатньо "мистецтне". Не вистачає провокацій, складношів, депресій. Окей, а окрім нав'язування думки, що театр комусь щось винен, окрім як бути розвагою, ще щось буде? Бо я завжди думав, що це просто форма людей ділитися історіями. Така сама форма, як кіно, музика чи література. Звісно, там можна намагатися робити щось високочоле для поціновувачів відчути себе нетакусями, але не знав, що це обов'язково. Коротше, не знаю, я рідко трапляю на "Телебачення Торонто" і думав, вони трошки опритомніли після того скандалу, що був. Але шось я у них бачу або якийсь вузьколобий булщіт, або якусь рекламну заказуху.https://youtu.be/t-XY95p4-xQ?si=-DaCezEZEjt37BSG