Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - .i
Added 06 Dec 2025

.i

@iimiumy
Number of subscribers: 1 688
Photos: 687
Videos: 3
Links: 24
Description:
працюю над комішками rus dni
Source

.i | у якому стилі ви вдягаєтеся у ріал лайф? я тільки но згадала і дійшла ...

Telegram community logo - .i .i @iimiumy
267 Views/Reach 2026-05-12 19:32 Message №4573
у якому стилі ви вдягаєтеся у ріал лайф? я тільки но згадала і дійшла висновку шоу мене стиль бомжа люблю як і шось більш спотривне та вільне(джинсові речі, футболки, топи, широкі штані) так і готичне та вишукане(плаття, рюші, піджаки, спідниці) носити в залежності від настрою та місця/подіїстиль бомжа теж кайф нашо заморачуватися взагалі, головне шо зручноможете дати пораду. У мене арти всі наче зі схожими ракурсами, мені дуже складно на рандом брати інші ракурси( більше стосується наклону голови),я не знаю як мені виправити ситуацію, бо хочеться, але ну не виходить взагалі ця ситуація виправляється дуже легко в плані наявності купи фото референсів в інтернеті, інше діло це вже час та можливістьпрактика - ключ до успіху, ви можете робити собі купу скетчів замальовок у стіл або просто відразу використовувати референс в процесі роботи, а також при необхідності робити собі референси самостійно, не завжди треба вигадувати щось самотушки та ломати собі головуякий ваш улюблений вокалоід? якщо шарите за них міку, лука та ленза дмс шарите? шарю зовсім трохи, бо ніколи не гралаЯка музика подобається? будь-яка без жартів, слухаю багато жанрів від j-попу, хіп-хопу та репу до панк року, дум та гот металу, та загалом дуже полюбляю довгі композиції, люблю коли одна пісня йде від 7 і більше хвилин та має характерні зміни у куплетах та приспівіПривіт, обожнюю ці ваші вечірні чати. Як ваші справи, сподіваюсь ви не образились на те порівняння вас з персонажем вашої роботи? І вам привіт!! Рада це знати :3Справи непогано, ні в якому разі, навпаки приємно знати шо мої роботи схожі на мене, всеж таки саме стилістика видає дуже