Source
Інформатор Івано-Франківськ | Новини Івано-Франківська та Прикарпаття | Баскетболістки «Франківськ-Прикарпаття» двічі поспіль обіграли одеські...
349 Views/Reach
2026-02-16 10:46
Message №53731
Баскетболістки «Франківськ-Прикарпаття» двічі поспіль обіграли одеській «ІнтерХім» у жіночій СуперлізіУ першому матчі переможець визначився в овертаймі. Протягом основного часу матчу одеситки були ближчими до перемоги, оскільки частіше вели в рахунку. У третій чверті вони організували ривок +14 і повели з перевагою у 11 пунктів. Однак в останній десятихвилинці франківки посилили тиск і змогли зрівняти рахунок – 50:50, перевівши гру в овертайм. Там команда з Франківська першою вийшла вперед і не упустила перевагу, здобувши перемогу 58:55.Ірина Бугайова з «Франківськ-Прикарпаття» оформила дабл-дабл з 17 очок та 20 підбирань, у Ольги Алексейчик 20 очок.Наступного дня команди знову зустрілись на ігровому майданчику. Однак малюнок гри був зовсім іншим. На рівних «ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.» зміг грати тільки у першій чверті. Вже у другій десятихвилинці команда з Франківська вийшла вперед 23:15 і більше не віддавала перевагу.У третій чверті одеситки спробували повернути інтригу в матч, скоротивши відставання до 5 пунктів. Однак гості швидко відновили двозначний розрив і протримали його до фінальної сирени. Впевнена перемога «Франківськ-Прикарпаття» з рахунком 74:64 закріпила команду на другому місці в таблиці чемпіонату.📢 Підписатись | Надіслати новину