Source
Ідеальне Динамо | Тарас Михалик: «Якщо 🇺🇦 «Динамо» хоче грати у єврокубках, то 🇹🇩 «Уніве...
569 Views/Reach
2026-06-17 18:25
Message №12491
🎙 Тарас Михалик: «Якщо 🇺🇦 «Динамо» хоче грати у єврокубках, то 🇹🇩 «Університатю» треба обігрувати»— Прогноз, як то кажуть, — справа невдячна. А суперник? Я зараз про нього конкретно нічого не скажу. Пам’ятаю цю команду з того, що бачив раніше. Це був цікавий, непоганий колектив, а от як він виглядає зараз — не знаю. Але якщо 🇺🇦 «Динамо» хоче грати в єврокубках, думаю, цю команду треба обігрувати.— Насамперед, мабуть, хлопці вже трохи зігралися. Хотілося б, щоб молодь трохи зміцніла й закріпилася. Все одно дуже важко грати лише своїми вихованцями, це сто відсотків. Але думаю, що вже якийсь досвід отримали й нові футболісти — умовно той же 🇺🇦 Пономаренко. Він набрав хід.Мені й самому цікаво, плюс тренер проведе з командою повноцінні збори. Це дуже важливо. Для наставника це великий плюс, адже він приймав команду під час сезону, а зараз може підбирати тактику й стратегію під себе. Якщо люди хочуть грати в 🏆 Лізі Європи, то однозначно треба перемагати, а там уже буде видно.
@idealnoedynamo