Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Євгеній Гизила
Added 06 Jan 2025

Євгеній Гизила

@hyzyla_blog
Number of subscribers: 601
Photos: 58
Links: 139
Description:
Автор @hyzyla Пишу про різне зі світу веб розробки: власний досвід, Python, React, TypeScript, стартапи і власні думки
Source

Євгеній Гизила | https://t.me/stendap_sogodni/1166Пару тижнів тому мій китайський робот...

Telegram community logo - Євгеній Гизила Євгеній Гизила @hyzyla_blog
726 Views/Reach 2025-04-12 15:22 Message №175
https://t.me/stendap_sogodni/1166Пару тижнів тому мій китайський робот пилосос щось почав сильно тупити. В мене вже раз таке було і мені помагало скинути його до заводських налаштувань. Тому я пішов і зробив ресет і цього разу. Почав з нуля підключати його до вайфаю, а він не хоче і не дуже ясно чому. Покопався трохи по редіту і найшов, що це може бути через частоту вайфая. Пилососу треба, щоб була частота 2.4 Гц, а сучасні вайфаї з заводу зазвичай налаштовані на 5 Гц.Поліз я в налаштування роутера і бачу що стоїть якийсь смарт режим який підтримує і 2.4 Гц, і 5 Гц. Я такий «Ага!» і згадав, що минулий раз спеціально знижував частоту до 2.4 Гц, щоб підключити пилосос до вайфаю, а потім повертав у цей смарт режим назад що інтернет був нормальний. Ну все, залишилося зробити ті самі присідання і буде в мого китайського шпигуна пилососа доступ до інтернету. Але, поки колупався в носі, побачив на цій сторінці нижче якісь налаштування мережі для IoT. Стало цікаво що звір, почав розбиратися і мені прийшло просвітлення, що це те що мені якраз й треба. Це окрема вайфай мережа зі своїм SSID і паролем, підтримує тільки 2.4 Гц і ще якісь там налаштування безпеки. Включив цю мережу, дві хвилини діла і мій робот пилосос вже в інтернеті в своїй окремій мережі. Я не те щоб сильно переймався питаннями безпеки з IoT девайсами в локальній мережі, але подумав що вийшло гарно, що робот тепер в окремій мережі працює і нікому не заважає