Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Hype🚀AirDrop
Added 06 Jan 2025

Hype🚀AirDrop

@hypeairdropp
Number of subscribers: 8 018
Photos: 1,360
Videos: 56
Links: 1,230
Description:
💰Показую як заробляти на біржевих акціях та дропах в крипті Власник: @ArtemRohozha Головний адмін: @b1s_mark Другий адмін: @admhype 💬НАШ ЧАТ: @hypeairdropchat Менеджер (без оплати): @Arch1k3
Source

Hype🚀AirDrop | Оновленна інформація по Alpha pointsЗ кожним IDO на бінансі, також під...

Telegram community logo - Hype🚀AirDrop Hype🚀AirDrop @hypeairdropp
804 Views/Reach 2025-05-06 15:41 Message №1461
🔸Оновленна інформація по Alpha pointsЗ кожним IDO на бінансі, також підвищується кількість потрібних для доступу поінтів. Для останнього IDO їх потрібно було мати мінімум 142 і далі будуть також піднімати. Тепер не достатньо буде крутити по 130-260$ обороту в день, бо ми просто не будемо встигати для IDO.Ось що я раджу:🟠Крутити мінімум по 2-4к об'єму купівлі в розділі Alpha. Так ви буде отримувати 11-12 поінтів кожен день + 2 поінти за холд 1к$ на біржі. Чисто математично порахуйте що за 15 днів ви накопити 195-210 поінтів, що думаю буде достатньо 🟠Можна крутити в мережі BSC в розділі Alpha і за це отримувати х2 до об'єму. Це все ситуативно і іноді вигідніше просто на Web3по моєму гайді крутити оборот, іноді в bsc - все залежить від затрат і часу коли ви крутитеЯкі затрати будуть при об'ємі 2-4к?Все залежить від монети і часу коли ви торгуєте. Старайтеся торгувати або в проміжку 10-15 годин дня ( дякую чату за підказку ), або вже пізно вночі як це роблю я ( десь близько 2-3 ночі ). В ці періоди на стакан відбувається мінімальний тиск і токен зазвичай менш волотильний, плюс старайтесь ставити фільтр по токенам за Об'ємом і вибирати ті в яких є хороша ліквідністьЯкщо все зробите правильно то затрати будуть 1$ на 1к$ об'єму купівлі. Тобто якщо будете крутити оборот 4к кожного дня то витратите 60$ за 15 днів на комісію ( не мало але одне IDO відіб'є ці затрати )Чи вартує далі крутити об'єм якщо я лоубанк і розраховую тільки на дропи?Скоріш за все ні. Профіт з дропів скоріш за все буде +- такий самий, які з IDO. Тому тільки у випадку якщо у вас є достатньо ліквідності, щоб брати участь у IDO, є сенс крутити великі об'ємиЯкщо ваша головна мета мати допуск до IDO - другого метода просто немає. Затрати будуть відносно великі, але скоріш за все ви їх окупите одним IDO + дропи. Тому вирішуйте самі: я просто написав як буду робити сам, скоріш за все сфокусуюсь на одному акаунті і буду крутити по 2-4к🛠ВСЕ ДЛЯ РОБОТИ I ЧАТ