Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ~ХвИлЬоВиЙ~
Added 06 Jan 2025

~ХвИлЬоВиЙ~

@hvylovove
Number of subscribers: 214
Photos: 11,000
Videos: 1,650
Links: 1,180
Description:
Тривожність моє друге ім'я Інвестиція в крінж: 5168752145786235

👥 Number of subscribers

214
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -7

📊 Messages per Day

5
Last day: 0
Week average: 5.3
Average per day: 5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 37 26-04-28 09:16
Сьогодні Рада буде розглядати дуже об'ємний і небезпечний законопроект — проект нового Цивільного кодексу #15150. Це документ, який торкається буквально кожного українця і охоплює все життя від зачаття до смерті громадянина. Власне, єдиний спосіб прийняти його за основу — це спробувати запхати в порядок денний в турборежимі, поки депутати не встигли отямитись і вчитатись, що там змінюється. За способом протягування цього законопроекту нагадує "диктаторські закони 16 січня" і закони про ліквідацію НАБУ і САП. 803 сторінки законопроекту, 1643 сторінки порівняльної таблиці — на думку Стефанчука треба все розглянути негайно, поки депутати не знайшли десятки статей з корупційними ризиками. Три парламентські комітети, Мінюст, Головне науково-експертне управління Ради дали десятки конкретних зауважень щодо  до тексту, які проігноровані. Що конкретно не так із цим проєктом? 1. Визнання недійсними договорів, на підставі яких набувається права власності, користування земельними ділянками стає можливим без рішення суду (ч. 3. ст. 231);2. Пам'ятки архітектури, незаконно приватизовані, стають неповернутими після 10 років навіть якщо закон називає їх «невідчужуваними» (ст. 382, 495);3. Незареєстровані об'єкти природно-заповідного фонду (а це більшість) не можна захистити від «добросовісних» набувачів — вони фактично позбавляються правового захисту (книга 9, статті про "добросовісного набувача»);4. Навіть незаконний запис реєстратора не може бути виключений, якщо набувач «добросовісний» — якщо дамби, дороги і мости, вже зареєстровані у приватній власності, держава поверне лише за компенсацію з бюджету (книга 9, статті про "добросовісного набувача»);5. Нівелюється значення природоохоронного, земельного, господарського законодавства (вилучення ч. 1 ст. 9 чинного Цивільного кодексу).Важливо зараз максимально поширити заклик до депутатів не підтримувати кодекс в такій редакції. Бо вже завтра ми можемо прокинутись в новій країні. І ця країна нам не сподобається.
👁 41 26-03-31 09:56
🏳️‍⚧️31 березня - День видимості транс людей!Голос транс людей має значення, і він необхідний зараз як ніколи. Вкрай важливо розповідати історії транс людей і підсилювати голоси одне одного, адже це допомагає бути видимими та не дозволяє стирати досвід транс людей із суспільного контексту.Транс люди пліч-о-пліч з усіма захищають нашу свободу на фронті, волонтерять, творять культуру та розвивають спільноти. І транс люди заслуговують на гарантію рівних прав та життя без дискримінації в нашій країні.Транс спільнота стикається з дискримінацією, недоліками в системі, зокрема потребою у впровадженні депатологізованого процесу переходу, законодавства про злочини на ґрунті ненависті та змін до проєкту нового Цивільного кодексу. Це те, що впливає на безпеку, гідність та якість життя. І ми віримо, що разом обов'язково зможемо подолати всі виклики.День видимості трансгендерних людей - це також нагадування, що кожен шлях унікальний. Немає "правильного" способу бути собою: ви маєте право на свій темп, на вибір, як саме ви хочете себе виражати та кому відкритись. Ми поруч, щоб розділити вашу радість і підтримати у труднощах❤️
👁 80 25-12-31 21:19
Хотіла написати якийсь розгорнутий і трішки драматичний текст про очікування від 2026 року, але воно нікому не треба, тому коротко:Я люблю своїх друзів. Дуже сильно. І сподіваюся, що їм справді на мене не байдуже. І що наступного року ми будемо проводити більше часу разом. Це доволі наївно. Бо я доросла людина, як і вони. А в дорослих купа справ і проблем. І своє життя.А ще хотілося б менше хворіти. Що теж не зовсім в моєму контролі. Бо деякі проблеми виникають і зникають просто так. І ще це багато грошей. Просто, щоб не боліло. Я дуже сподіваюся колись буде доступна якась безболісна евтаназія за вибором для всіх. Це краще, ніж смерть від того, що ти не можеш купити ліки чи процедури.Загалом, це все, що я можу озвучити зі своїх сподівань.А чи було щось хороше в 2025?Ну трохи:- Спробувала себе в новій ролі в компанії і зрозуміла, що проблема не в мені;- Познайомилася з однією кумедною полячкою;- Маму звозила до Львову;- Прочитала багато цікавих книг;- Отримала на зимові свята загалом 4 чашки, 4 тарілки та 3 пари шкарпеток) Запишу їх в придане;Я знаю, що "все якось буде", тому я очікую найгіршого. Не хочеться зустрічати найгірше на самоті, тому мені треба більше книг, ігор та медичне страхування.От і все. Такі от підсумки-плани.Сподіваюся ваш рік був цікавіший. Бо я, за відчуттями, стала тільки депресивнішою.До зустрічі в 2026 )