Source
📖Книжковий шабаш 📚 | Так натхненно сьогодні починався день 😁 В планах були тривалі поїздки ...
214 Views/Reach
2025-03-16 21:53
Message №1617
Так натхненно сьогодні починався день 😁 В планах були тривалі поїздки в метро, тож що могло бути краще за сапфічну історію, яка значною мірою пов'язана з метро 😌Прибігла нарешті додому і вирішила поділитися думками 🤔 Бо якою сильною є моя любов до іншої книжки Кейсі Макквістон, таким же сильним зараз є розчарування від цієї 😭В свій час ЧБКС я прочитала за вечір (а це немаленька цеглинка) й понад рік обожнюю цю книжку. Вона так легко читалася, захопила практично одразу 🤌 А тут щось пішло не так 🥲Таке відчуття, ніби це писала зовсім інша людина. Закриваю очі на "звичний" сюжет, який переписаний вже мільйон разів, бо саме на нього я і розраховувала. Така собі легенька історія, де ти пливеш сторінка за сторінкою та передбачаєш наступний крок героїніАле ж чому вона так складно читається 😭 Просто продираєшся через текст, а не "пливеш", як очікувалося 🥲 Нащо стільки зайвої інформації, яка просто перевантажує текст (може тут зіграла роль перекладача/редакції, а в оригіналі все виглядає гармонійно 🤔). Зовсім не те, чого хочеться від ромкому. Прочитала я трішки менше 100 сторінок і борюся з сильним бажанням повернути її на поличку до "кращих часів"Чи є тут ті, хто вже її читав? 🙈 Може далі буде краще, а це лише невдалий початок? 💔