Source
Huk Of The Day | RULES & RITUALSВідповідь на питання, як я все встигаю і не сходжу з ро...
4 330 Views/Reach
2026-02-15 14:32
Message №312
RULES & RITUALSВідповідь на питання, як я все встигаю і не сходжу з розуму) Насправді далеко не все і трохи сходжу, але ))Зібрала тут трохи своїх принципів і ритуалів для продуктивного і спокійного життя, можливо комусь буде корисно.Варто зазначити, що в мене легка форма adhd все життя, я гіпервідповідальний високомотивований і дуже працездатний творчий перфекціоніст-контролфрік, я не можу думати в приміщеннях, де нема порядку, і не можу розслаблятись, якщо на мені щось висить, тому всі ці лайфхаки спрямовані на те, щоб зробити життя максимально впорядкованим (бо в голові в мене вихор і хаос) і звільнитись від тягаря відповідальності.Я люблю accomplishments, ставити галочки і завершувати великі і малі справи, люблю рух, багато встигати, бачитись з людьми, не люблю і не потребую валятись, киснути, хворіти, витрачати час на фігню. Це не дитяча травма (ну може трошки), а більше темперамент, тому ніяка терапія мені з цим не допоможе, доводиться вирулювати якось самій 😅💫 Готуюсь до продуктивного тижня в неділю, це завжди день прибирання, розкладання всього на місця, розбір прання, день порядку в гардеробі. Роблю все засвітла, щоб після обіду погуляти/зустрітись з друзями, повечеряти не вдома, на вихідні я не готую нічого крім сніданків.💫 Коли починається робочий тиждень і велика компанія заходить в робочі чати, мій рівень кортизолу фігачить не слабо, тому на понеділок ніколи не призначаю ніяких робочих зустрічей, зумів, стараюсь лайтово входити в тиждень, їжджу на процедури, приїжджаю в офіс, аналізую показники, планую свої справи, розбираю те, що накопичилось за вихідні. Каву перестала пити вдома, пʼю тепер тільки в офісі, якщо бачу, що тиску не вистачає, щоб розумово включитись.💫 Спеціальне місце, де я максимально результативна: офіс. Це моє місце сили, обладнане так, щоб я була максимально ефективна. Сюди я їду вирішувати всі справи, вони чекають, поки я доїду. Проводжу в офісі не більше 3-4 годин в день, дуже насичено і по списку генерую рішення, затверджую, роздаю задачі, завантажую в голову майбутні завдання, призначаю зустрічі. В такому темпі мозок довго не витримує, після офісу мушу поїздити поробити побутові справи, послухати музику, подумати, але більшість рішень фіналізую тільки в своєму кабінеті, так мені зручно.💫 Якщо я вже не в офісі, в мене починається інша фаза - не дія, а обдумування, яке в фоновому режимі крутиться, я вже нічого не вирішую, можу не брати до рук телефон, або не відповідати довго, в мене може бути сто пропущених після 17:00 🙈 Мозок мій працює, а руки вже ні. Завдяки цьому в мене не буває ніяких вигорянь чи творчих криз.💫 Всі складні задачі стають легкими, якщо їх виписати на папір - блокноти мої найкращі друзі, все, що я ганяю в своїй голові, виписую на листок і тоді розумію правильну послідовність кроків. В мене в роботі одночасно може бути 5-6 блокнотів для різних цілей.💫 Списки справ пишу звечора на завтра (так звільняю голову перед сном), поки збираюсь зранку, щось обдумую і дописую. Коли настане моє вікно ефективності, я зможу зробити все і більше. Якщо я без списку - день розмазаний, зʼявляється прокрастинація. Задачі команді часто роздаю перед сном, скедюлю повідомлення в месенджерах звечора назавтра, щоб не перетворювати ранкові збори на робочий процес. Люблю спокійно збиратись без телефона. 💫 Як тільки я встаю з ліжка, зразу приводжу себе в повний порядок. Навіть якщо вихідні або хвора. Маю бути при повному параді, тоді я спокійна і собі подобаюсь, це ресурсний для мене стан і я не хочу його відкладати.❤️ Продовження в 1 коментарі. Розкажіть, які ритуали вас підсилюють?