Source
Як це пережити?! | Я мала час подумати про майбутнє цього подкасту та спільноту людей нав...
199 Views/Reach
2025-04-04 13:14
Message №572
Я мала час подумати про майбутнє цього подкасту та спільноту людей навколо нього, які обирають не лише слухати, а й взаємодіяти та давати зворотний зв'язок. Це для мене важлива частина «Як це пережити?!», адже, на моє щире переконання, пережити це ми можемо єднаючись навколо того, що нас об’єднує, підтримує, надихає, дає можливість видихнути та побути собою. Я буду не я, якщо покривлю душею. Я засмучуюсь, що тут, звідки все починалось, майже втрачено взаємодію. Чи то я щось роблю не так, чи то забагато всього несеться, включно із втомою та перенасиченням інформацією, чи то все разом. Тому сьогодні я тут, щоб подякувати вам за все, що ми пройшли разом протягом цих трьох років – за обговорення, за ваші рекомендації, зворотний зв'язок, сердечка та вогники, а ще, звісно, за донати по зборах, які я тут публікувала – та попрощатись в цьому каналі. Не тягну витягувати те, що не витягується, тому прийняла для себе рішення закрити канал цим дописом. Спілкування, анонси та дописи про всяке різне я розвиватиму на МоноБазі, в інстаграм, фб та ld. Дякую вам за те що були тут. Я сподіваюсь побачити вас на МоноБазі, в опитуваннях на Spotify, в коментарях на YouTube, інсті та ld. Бережіть себе та почуємось!