Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ
Added 06 Dec 2025

ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ

@hornostaivskiiruh
Number of subscribers: 2 205
Photos: 11,900
Videos: 8,950
Links: 885
Description:
Актуальна інформація про події
Source

ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ | Отомстить за “колобка” — всех убить” — російські  ватажки на Запорізьк...

Telegram community logo - ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ ГОРНОСТАЇВЩИНА. ДЕОКУПАЦІЯ @hornostaivskiiruh
551 Views/Reach 2026-05-14 12:31 Message №22144
💀 “Отомстить за “колобка” — всех убить” — російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти за ліквідованого загарбникаВід баби втік, від діда втік, але був знищений на українській землі.👉 Чергове радіоперехоплення українських воєнних розвідників розкриває істерику ватажків 247-го десантно-штурмового полку 7-ї десантно-штурмової дивізії зс рф у Запорізькій області, спричинену знищенням московита з позивним “колобок”. “Да, принял, да принял. Отомстить, на..й, отомстить, на..й, убить п…..сов, убить п…..сов. Просто разбить, на..й, всех, на..й”, — лементує в ефірі російський ротний. Ліквідація “колобка”, схоже, вельми підкосила моральний стан десантників “другої армії світу”.“Дойти, самое главное, до точки, б..ть, и убить п…..сов, убить п…...сов, отомстить, отомстить, с..ка. Отомстить, на..й, за “колобка”, отомстить, на..й. Не брать, с..ка, никого в плен”, — продовжує ставити “бойову задачу” загарбник. ❗️ГУР МО України нагадує: якщо російські десантники та інші окупанти не хочуть розділити долю “колобка” та прагнуть уникнути виконання злочинних наказів ― потрібно написати в telegram-бот проєкту для добровільної здачі в полон “Хочу жить”.Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok