Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Homiak Торгує
Added 06 Dec 2025

Homiak Торгує

@homiak_trade
Number of subscribers: 40 265
Photos: 1,600
Videos: 103
Links: 116
Description:
Трушний трейдер, інколи хомяк 🐹📈 Торгую на OKX: https://www.okx.com/join/HOMIAKTRADER Звязок: @Homiak_Manager
Source

Homiak Торгує | Памятаєте, як було раніше? Хто на ринку хоча б більше року - той точно...

Telegram community logo - Homiak Торгує Homiak Торгує @homiak_trade
14 300 Views/Reach 2025-12-25 11:43 Message №1746
Памятаєте, як було раніше? Хто на ринку хоча б більше року - той точно згадаєРік тому, восени та в грудні, ми активно торгували альту. Говорили про ICP, AI, Arbitrum, SAGA, ORDI, TIA, UNI, WLD і ще купу всього. Про ці монети тоді було багато контенту і багато рухівПереглядаю свою торгівлю раніше, канал рік тому і точно можу сказати, що трейдинг - це дуже динамічна історіяЗараз ринок виглядає інакше. Фактично торгується біток, ефір і ще кілька топових альтів. Все інше або стоїть, або просто не показує нормальних сетапівЩо це нам дає? Як мінімум розуміння, що ринок не завжди такий як ми хочемо. Він регулярно заходить у фази глибокої корекції або затишшя, і це нормаТут варіант тільки один: 👉 торгувати те, що є, а не те, що хочеться. Підлаштовуватись під ринок і рухатись разом з нимЯкщо зараз торгується тільки біток, ефір і декілька топів, то значить працюємо з ними. Якщо немає руху в крипті, не соромтесь дивитись у бік форексу, індексів або металів, де краще волатильність і більш зрозуміла структураВеду до того, що точно не треба йти проти ринку або шукати позиції там де їх немає, а навпаки вміти адаптуватись і шукати рішення, а не засуджувати ситуацію