Source
Home’ЯК | День міста був не лише святковим, але й кориснимМи як зазвичай не втра...
6 670 Views/Reach
2025-09-16 14:52
Message №3357
День міста був не лише святковим, але й кориснимМи як зазвичай не втратили можливість допомогти ЗСУ- ярмаркували: готували смачні обіди та сендвічі, більшу частину продукції для яких надало підприємство «Пан Ковбаско».Окремо дякуємо за наданий нам безкоштовно сучасний гриль, який і надалі буде допомагати нам на ярмарках. А ще мали можливість пригостити гостей прохолодними напоями завдяки сприянню власниці кавʼярні «BlackCoffe» ☕🥤.Також дякуємо за сприяння та допомогу КП Здолбунівське та пекарні “Bulki”Частину від виручених коштів з продажу букетиків із сухоцвітів нам передали з місцевої студії «Flower.house»Ми щиро вдячні всім за підтримку, адже саме завдяки спільним зусиллям нам вдалося зібрати не малу суму - 10 676 гривеньОкрема подяка також нашим волонтерам: Анні Тимощук та Вікторії Станевич за допомогу у приготуванні смаколиків, і Дарʼї Кондрачук, яка додала яскравості святу своїми малюнками на обличчях дітей і дорослих 🎨✨Разом ми показуємо, що свято може бути не лише веселим, а й корисним ❤️