👁 581
25-12-20 15:24
Останнім часом перетворилася на людину, яка постить шось тут і в інсті, коли треба або відео закинути або якийсь концерт прорекламувати. Якщо чесно, то і ресурсу на шось більше не було, бо окрім ютубу, концертів ще дві робити і це деколи буває тяжко. Тому більшість часу були пориви понити😅 особливо, коли пару днів тому у мене почалася міжреберна невралгія і мені треба було виступати якраз з останнім сольником у Львові. Зараз з концертами всьо, відео на грудень відзняла, сольник домонтовується, між ребрами майже не болить. Тому за деякими мірками цей пост заряджений на позитив😂Зараз у пошуках всяких різних тем і рубрик. Як придумаю - добре, не придумаю - теж добре. Ви, до речі, теж можете поділитись над чим залипаєте останнім часом. Не те, щоб я зараз пишу плани на наступний рік, але деколи цікаво шось таке робити. Знайшла минулорічну нотатку, де було ціллю робити 3 відео на місяць (бо було два), а зараз чотири і мені навіть здавалось, що то завжди так було. Читаю детектив на книжковий клуб. Називається “Єдина вціліла”. Поки не дуже маю шо по ньому розказати, бо прочитала 40 сторінок, але тримтаиму в курсі. Ціль номер 1, до речі, краще вести соцмережі і не пропадати надовго😅