Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ХКамʼянське • ХК 🇺🇦 Каменское
Added 14 Jul 2024

ХКамʼянське • ХК 🇺🇦 Каменское

@hkamenskoe
Number of subscribers: 27 049
Photos: 10,600
Videos: 6,280
Links: 5,140
Description:
"ХК" — Твій гід у житті міста. Новини, які робите ви! Повідомити про подію: @hkamenskoe_bot ⚠️ Заборонено поширювати посилання (лінки), матеріали з назвами місцевих каналів, рекламу (репости), персональні дані користувачів. Наш чат: @hkamenskoe_chat
Source

ХКамʼянське • ХК 🇺🇦 Каменское | Автор: Для довідки - в Кам'янському працюють 2 коксохіми із загальних ...

Telegram community logo - ХК 🇺🇦 Хуевое Каменское ХКамʼянське • ХК 🇺🇦 Каменское @hkamenskoe
4 400 Views/Reach 2025-02-20 21:56 Message №10196
Автор: Для довідки - в Кам'янському працюють 2 коксохіми із загальних 7 по країні (до повномасштабки).Зараз про екологію!!! Це ВАЖЛИВО!!!Коротко - всі інстанції, всі чиновники, поліція і суди на звернення стосовно екології відповідають питанням - де докази?Під доказами маються на увазі результати лабораторних досліджень, авжеж їх роблять або самі підприємства-забруднювачі, або на замовлення підприємств-забруднювачів державні або приватні лабораторії. Скільки я їх передивилась - у всіх підприємств в кращому випадку результати досліджень на верхній межі до гранично-допустимих концентрацій, частіше - десь посередині.Наразі існує можливість щось з тим зробити (для не ледачих - Постанова 827 від 14.08.19 р., так, аж від 2019 р., але інструкції до неї прийняті тільки в травні 2024 р.)І для ледачих і для не ледачих: +380445212038 гаряча лінія державної екологічної інспекції!!!Як тільки Ви бачите смог, відчуваєте хімічний запах в повітрі, дзвонить і залишайте скаргу. Так і кажіть: бачу димову завісу білого/сірого/рудого кольору яка простягається на відстань 1/5/10/15 км від такого-то підприємства, або відчуваю різкий/неприємний/задушливий запах (у нас частіше за все - від горіння нафтопродуктів) і вказуйте адресу де Ви зафіксували це явище. Скарги потрібні для того, щоб примусити міністерство довкілля ініціювати проведення лабораторних досліджень в Кам'янському. Люди, реально коли я дзвоню в Київ, з мене ржуть. Я навалюю про аж 2 коксохіми в місті із загальних 7 по країні, а мені відповідають, що в них за весь рік жодної скарги.Будь ласка, дзвоніть туди і залишайте скарги. В ідеалі - верніться потім в цю публікацію і напишіть в коментарях якою датою і коротко - про що залишили скаргу (дим, сморід...).На всяк випадок - номер звернення ніхто не відміняв, навалювання - то туман/хтось опалюється вугіллям заперечуються фразою - я в змозі відрізнити туман від диму/запах горіння вугілля від нафтопродуктів. Якщо скінчились аргументи просто наполягайте щоб зафіксували заяву і продиктували Вам номер вашого звернення.І репост доможе нам скоріше добитися від міністерства проведення досліджень. Чим більше скарг - тим скоріше це можливо буде зробити.ХКам’янське | Надіслати новину