Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Cringe Crusade
Added 14 Jul 2024

Cringe Crusade

@history_memes_ua
Number of subscribers: 562
Photos: 11,700
Videos: 2,610
Links: 3,230
Description:
Пропонуйте меми та інший контент в коментарі до каналу.

👥 Number of subscribers

562
Average/Day:: -1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -17

👁️ Average views per message

68
Average/Day:: 64
Average/Week:: 65
ERR: 12.1%

📊 Messages per Day

5.1
Last day: 1
Week average: 4.6
Average per day: 5.1

Logo change history

Name change history

Cringe Crusade 2025-04-13
🛢📉 Cringe Crusade 🛢📉 2025-04-08
☢ Cringe Crusade ☢ 2025-03-27
Cringe Crus∆de 2024-08-10
Cringe Crusade ∆ #УкрТґ 2024-08-07
Cringe Crusade 🍉 #УкрТґ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 68 26-03-07 09:51
🦅Рік із дня створення 1-го корпусу НГУ «Азов».7 березня 2025 року «Азов» вийшов на новий рівень бойової роботи. Командування Сил оборони України прийняло рішення утворити 1-й корпус НГУ «Азов» на основі багаторічного досвіду і професіоналізму бійців і командирів 12-ї бригади спеціального призначення «Азов». Вже влітку 2025 року новостворений корпус прийняв смугу відповідальності на Добропільському напрямку в умовах прориву ворожих сил в глибину бойових порядків Сил оборони. Завдяки ефективному управлінню і налагодженню взаємодії між підрозділами, противника вдалося зупинити і відкинути, звільнивши українську землю і населені пункти на напрямку.Сьогодні 1-й корпус НГУ «Азов» продовжує тримати оборону в своїй смузі відповідальності, а сили бригад і приданих підрозділів під управлінням досвідчених командирів ефективно відбивають ворожі атаки і знищують наступальний потенціал окупантів. Це історія українського війська, яку «Азов» творить тут і зараз – формування сучасної, підготовленої військової структури оперативно-тактичного рівня, здатної тримати фронт і робити внесок у розвиток Сил оборони України.Приєднуйся до лав 1 корпусу НГУ «АЗОВ» | Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 63 26-03-05 12:53
⚜️ Перший етап великого обміну: вдома 200 наших Захисників! У межах першого етапу на виконання домовленостей досягнутих у ході перемовин у Женеві на Батьківщину повертаються 200 наших оборонців. ℹ️ Це військові ЗСУ, у тому числі ВМС та ТрО, НГУ, ДПСУ, ДССТ. Додому повертається переважно солдатський та сержантський склад. Серед звільнених є оборонці Азовсталі та Маріуполя. Наші військові захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому напрямках. Серед звільнених є Захисники, які потрапили у полон у 2022 році. Найстаршому звільненому — 59 років, наймолодшому — 27 років. Інша цікава особливість: 18 із повернутих Захисників відсвяткували або відсвяткують день народження у березні. ❗️Багато звільнених перебувають у складному психологічному стані. У деяких зафіксована критично низька вага. Працівники Офісу Омбудсмана перебували на місці обміну та зафіксували всі необхідні моменти. Ми моніторимо дотримання норм міжнародного гуманітарного права щодо військовополонених. Загалом сьогоднішній обмін став можливий завдяки роботі українських державних органів у складі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Процес триває за дорученням Президента України. ☝️Додам, що це вже другий обмін у 2026 році. Загалом від початку повномасштабного вторгнення в Україну вдалося повернути 6622 наших громадян.На цьому не зупиняємося. Ми будемо працювати далі, доки кожен і кожна не повернуться додому! Слава Україні! Слава нашим Героям і Героїням!🇺🇦🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
👁 59 26-02-24 13:04
Гумористичний образ Йовбака, використав з захопленням тими подіями, описаними сучасником:На Київщині повноцінне Дике Поле. В одному лише невеличкому лісі під селом, за яке йдуть бої, нарахував -ЗСУ, НГУ, тероборона, поліція, декілька славетних добробатів, ГУР СБУ, якісь загадкові спєци з дивними калашматами та просто мутні тіпи зі зброєю.Вся ця двіжуха невпинно переміщується вступає в бій та виходить з нього, когось привозять, когось увозять, і всі періодично намагаються намутитись зброєю у ворогів абс союзників.Зв'язку немає ні в кого і ні з ким, єдине командування мішпухи якщо десь і існує, то все одно нічим особливо не командує, координація слабонереалізуєма - варто домовитись з кимось про спільні дії, як через декілька годин знаходиш на його місці іншого.При спробах супротивника зайти в село його знищують, а потім мутні тіпи біжуть під вогнем і збирають трофеї вимазучись в крові. Хтось пре російські каски, хтось фоткає трупи, хтось пише бойові донесенняНа три російські бехи виїхав танк, роздовбав їх і поїхав кудись. Охуївшу піхоту накромсали з трьох боків невстановлені особи. Чий це був танк, де він взявся і куди дівся не зміг відповісти ніхто,Єдина Ідея, яка MOB наріжний камінь об'єднує всіх - вбивати.Це Козаччина. Це той самий вітер з Холодного Яру, в якого відсутній центр координації та постачання- звідки всі ці люди беруться, де вони озброюються і куди діваються не знають навіть вони саміВ жодній військовій академії світу не вчили як протистояти подібному.Добро пожаловать в Ад!
👁 64 26-02-13 18:11
«Ціна нашої гідності».12-та бригада спеціального призначення «Азов» висловлює повагу та вдячність Владиславу Гераскевичу за підтримку українських спортсменів та тренерів, життя яких забрала росія. Його непохитна позиція ще раз доводить: у питанні висвітлення правди та поваги до пам'яті жертв російської агресії не може бути компромісу.Серед портретів, зображених на шоломі українського скелетоніста, — світлина полеглого бійця 12-ї бригади «Азов».Ким був український захисник — читайте на слайдах.///«The Price of Our Dignity».The 12th Special Forces Brigade Azov expresses its respect and gratitude to Vladyslav Heraskevych for honoring the memory of Ukrainian athletes and coaches killed by Russia.His unwavering stance once again proves that there can be no compromise when it comes to speaking the truth and honoring the memory of the victims of Russian aggression.Among the portraits displayed on the helmet of the Ukrainian skeleton racer is the photograph of a fallen fighter of the 12th Special Forces Brigade Azov.Learn more about the Ukrainian defender in the slides.
👁 74 26-02-12 15:29
🇺🇦 В Steam зʼявилась цікава демо версія від українських розробників реалістичної покрокової тактикиBurned Horizons - покроковий симулятор сучасних військових операцій, дія якого відбувається у конфліктах початку 2000-х. У грі відмовилися від системи рівнів і досвіду: замість цього бійці отримують шрами (SCAR) - психологічні та фізичні наслідки боїв, які впливають на їхні реакції, поведінку та ефективність у наступних місіях. Завдання гравця - координувати дії підрозділів як оператор.Демоверсія - це рання альфа-версія зі стабільною продуктивністю, яка вже містить базові механіки: • покрокові тактичні бої; • переміщення в реальному часі поза боєм; • зміну стійок і положення зброї; • базову систему поранень; • систему шрамів (SCAR); • лут і ранню версію інтерфейсу «колеса командування».Перший доступний театр бойових дій описує вигаданий конфлікт 2002 року у Східній Європі в тому числі і в Україні.Кацапи вже рвуться, від великої кількості української символіки у грі.Демоверсія вже доступна у Steam.Тактик | Підписатись
👁 61 26-02-10 19:59
🤓Сновиди. Як Європа ввійшла у війну 1914 року | Крістофер КларкЗараз багато хто говорить про неминучість Третьої світової війни. А як починалася перша?Кларк відкидає традиційний погляд, де вся вина на одній країні (наприклад, Німеччині 🇩🇪), і показує колективну сліпоту: всі гравці (Австро-Угорщина 🇦🇹🇭🇺, Сербія 🇷🇸, Росія, Франція 🇫🇷, Німеччина 🇩🇪, Великобританія 🇬🇧) внесли вклад через параною, кризу мужності еліт, націоналізм і крихкі альянси. Війна — ланцюг реакцій, де «кожен тримає димлячий пістолет». Структура:Перша частина: Балканський котел — вбивство сербського короля 1903 року, сербський націоналізм («Чорна рука»), напруга з Австро-Угорщиною. Сараєвське вбивство Франца Фердинанда 1914 року як каталізатор.Друга частина: Європейська поляризація з кінця XIX ст. — блоки (Троїстий союз, Антанта), колоніальні суперництва, мілітаризм.Третя частина: Липнева криза 1914 року — від австрійського ультиматуму Сербії до мобілізацій, з акцентом на недооцінку ризиків.Критики хвалять доступний стиль і відмову від спрощень, але дехто вважає текст надто щільним. Сьогодні книга нагадує про крихкість миру: аналогії з сучасністю (наприклад, Україна 🇺🇦) напрошуються, хоч Кларк застерігає від прямих паралелей.@paliturka / Підтримати
👁 63 26-02-08 15:29
Ми тільки на початку шляху виробництва Air Defense, ППО. У нас не було свого ППО. Знаєте, що було? На початок війни у нас було 25 систем С-300 і кілька тисяч ракет. А знаєте, у 90-х роках скільки систем С-300 було в Києві? Не в Україні — 25, 30 чи 50 систем, — а саме в Києві. Цікаво? 250. То що робили з Україною всі ці роки?, — Зеленський.Можна порівняти з монстром — з росією: монстром, у якого сотні цих систем і ракет, які вони С-300 виробляють. Ми не виробляли С-300, у нас не було ракет. Те, що було, — трохи лежало, от і все. Тобто ми лише на шляху створення ППО.За цей час у нас є Hawk, IRIS-T, NASAMS, у нас є Patriot, різні ракети — PAC-2, PAC-3 тощо. У нас багато різних систем. Десятки різних систем ППО. І ми на цьому шляху: будуємо свої, будуємо власну систему. Це дуже непросто.У нас немає за плечима 100 років, коли вся махіна Радянського Союзу будувала цю ППО. У нас цього немає. У нас із вами — початок повномасштабної війни. І до цього, вибачте, але індустрії в Україні не було. Індустрії.Індустрія — це коли на тебе наступають росіяни, а ти їх зупиняєш. Це індустрія. І найбільша, яка є в Європі сьогодні, — у нас.Це індустрія, але вона менша, ніж російська.
👁 83 26-02-04 12:30
рф вимагає передати Донбас без бою, щоб перекинути свої війська на південь України та відрізати її від Чорного моря, – нардеп та секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Роман КостенкоЗа його словами, такі дії стануть наступним кроком російських військ, що підтверджує розвідка і «розуміють наші партнери».«рф порушує це питання зараз для того, щоб забрати ці території без бою. Не для того, щоб зупинитися, а насамперед щоб зберегти свої ресурси й спрямувати їх на інший напрямок. На мою думку, це буде південь, тому що навіть якщо вони зараз зупиняться в Донецькій області, то не зможуть існувати, і їхній флот не зможе існувати в умовах того, що у нас є вихід до Чорного моря», – зазначив Роман Костенко. Чорноморський флот рф «боїться виходити» з Новоросійська, а в Криму він також не може перебувати.«І просто країна, яка має чотири флоти, один із яких фактично заблокований країною, що має вихід до моря, – вони не зможуть існувати за умови виходу України до моря. Тому наступним кроком для них буде відрізати нас від моря. А наша згода на передачу цих територій лише вивільнить для цього ресурси», – додав він.
👁 64 26-02-01 13:34
🫡Честь і слава спецпризначенцям ГУР! 1 лютого — День Департаменту активних дій ГУР МО України! Вітаємо воїнів та співробітників бойової складової воєнної розвідки України! Під час війни за свободу спецпризначенці підрозділів активних дій ГУР засвідчують найвищий рівень професіоналізму та готовності виконати найскладніші завдання. Департамент активних дій — команда сміливих, холоднокровних, розумних, відданих Українській державі військовослужбовців, які щодня здобувають результати на полі бою: знищують російських окупантів та їхню техніку, здійснюють спеціальні операції в тилу ворога, в бою демонструють перевагу майстерного поєднання технологій та людської думки. Вітаємо, побратими! Хай сила й мудрість завжди буде з вами! Вшановуємо усіх спецпризначенців Департаменту активних дій, полеглих за волю української нації під час виконання бойових завдань ― вічна пошана воїнам ГУР! Честь усім, хто продовжує битву за Україну! 🦉Sapiens Dominabitur Astris! Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 65 26-01-22 17:00
Зеленський в Давосі зробив кілька цікавих і жорстких заяв:— Якщо російські бойові кораблі вільно ходять навколо Гренландії, то Україна може допомогти. Вони можуть потонути біля Гренландії точно так само, як тонуть біля Криму. Немає проблем. Ми б вирішили цю проблему, якби були в НАТО.— Чому Трамп може зупиняти танкери з тіньового флоту і захоплювати нафту, а Європа ні?— Минулого року тут, у Давосі, я закінчив свою промову словами: «Європа повинна знати, як захищатися». Пройшов рік, і нічого не змінилося.— Європі потрібні об’єднані збройні сили. НАТО існує, завдяки вірі, що США прийдуть і допоможуть. А що, якщо ні?— Хто відповість, якщо Путін нападе на Литву або Польщу? Європа надсилає 30 військових до Гренландії. Навіщо це? Який меседж воно несе?— Якщо Україна буде з Європою, то об Європу ніхто не буде витирати ноги.— Європа виглядає розгубленою. Трамп не слухатиме таку Європу.P.S. А я ж казав - давайте і Україна відправить свої ЗСУ на Гренландію. Там відразу все навколо стабілізується і з Трампом, і з РФ. Кілька екіпажів БПЛА та один екіпаж морських дронів, батальйон спецназу і мир в регіоні.