Source
ГІЛЛЯКА_info😈 | 2/2)В Одесі також готували своє Кулікове поле. Де в пустому будинку пр...
591 Views/Reach
2025-05-03 08:41
Message №26490
(2/2)В Одесі також готували своє Кулікове поле. Де в пустому будинку профсоюзів опинився штаб одеського антимайдану. Одесити в квітні, проходячи повз цю локацію бачили там місцевих бомжів, проте не бачили серед них справжніх революціонерів. Не бачили тому що їх там не було. А був той самий контингент, який там бомжував місяць до того і який більш за все постраждав 2 травня.Повторювати те, що було, мабуть, не потрібно. Але ж вже всілякі Анни Хорошун переписують те, що було насправді. Те, що прикривав тих, хто почав стріляти по футбольних фанатах, керівник одеської міліції Фучеджі. Зараз він ховається десь в рашці.Потім вже, після цього, розлючений натовп біг до Кулікового поля, а з даху по ним стріляли (хто?), що пожежа почалася в будівлі, і що там не було жодного працівника. А вагітну жінку, що показували на рашистських каналах, потім не знайшли в жодному морзі. Чому? Тому що це взагалі була літня особа з ожирінням, старанно видана пропагандистами за вагітну. Ну і ще із цікавого - начальник пожежної частини, яка гасила пожежу, також ховається в рашці, а пожежники приїхали тоді лише через годину. І всім тим, хто звідти, з-за порєбріка дуже хоче дізнатися правду достатньо лише допитати хочаб цих двох перебіжчиків - Фучеджи та головного, в той день, пожежника. Чому один зі зброєю захищав тих хто стріляв по фанатах, а інший не поспішав їхати гасити пожежу. Якщо так хочеться «нє забить і нє прастіть». Але після оприлюднення численних фото та відео заворушень того дня стає зрозуміло, кому це було вигідно.Проте в Анни Хорошун та інших «пєсатєлєй» є завдання ще раз накрапати про "жорстокий бендеровсько-нацистський" злочин - ось вона (і не тільки) й пише. І буде повторювати це кожного року. Бо 2 травня в Одесі стало для рашистських змі таким собі символом, що базується на брехні, але ж народ хаває.Ось тільки про що не напише ця "акула пера" так це про те,що після другого травня в Одесі зокрема і в Україні загалом почався процес стабілізації в суспільстві. Почався незворотній відлік для розбудови Незалежної від рашки України. І скільки б зараз не пижилися різноманітні Анни Хорошун, навіть на захоплених територіях люди мовчать, але добре знають правду про Одесу